facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Alpadia Berlin–Wannsee Summer Camp

Літній табір Берлін-Ванзее розташований у тихому районі містечка Груневальд з видом на озеро Ванзее, поруч із столицею країни — Берліном. Окрім навчання, студенти зможуть відвідувати музеї світового класу, визначні пам’ятки архітектури, а також відпочивати в прекрасних парках, садах та озерах цього міста.
Німецька літня школа для підлітків знаходиться всього за 30 хвилин їзди від центру Берліна.

Школа пропонує такі літні курси німецької мови:
Standard (20 уроків, 15 годин на тиждень) 825.00 EUR за 1 тиждень
Intensive (25 уроків, 18 годин на тиждень) 885.00 EUR за 1 тиждень
Тривалість уроку: 45 хвилин
Максимальна кількість учнів: 15 учнів
Віковий діапазон: 10–17 років
Дати відкриття: 27 червня — 14 серпня 2021 року

Навчальна програма літнього курсу німецької або англійської мови спеціально розроблена для молодших школярів і проводиться досвідченими викладачами. Тут ти покращиш свої навички мовлення та слухання, читання, письма, лексики та граматики.
Різноманітна післяурочна розважальна програма, включає поїздки до аквапарку Tropical Island, Потсдаму, Берлінської стіни, галереї East-Side та інших відомих визначних пам’яток Берліна.
Студенти проживатимуть в студентській резиденції, розташованій в сучасному будинку з терасою та сонячним садом. У резиденції Alpadia Berlin-Wannsee всі приміщення знаходяться під одним дахом, що дозволяє легко перейти від резиденції до їдальні, а потім повернутися до класу. Кімнати 4-місні. Школа має спортивний центр, спортивне поле, студентську кімнату відпочинку, торгівельні автомати та безкоштовний Wi-Fi у фойє будівлі.
План харчування включено в вартість, можливе дієтичне харчування, включаючи вегетаріанське меню, веганське та без свинини.
Додаткові витрати:
• Приватні уроки : 205 євро — додайте до курсу п’ять приватних уроків на 45 хвилин щотижня
• Спільні трансфери (тариф в один бік): 75 євро — аеропорт Берлін Бранденбург
• Послуга супроводу неповнолітніх (вартість в один бік) 40 євро — ця послуга є обов’язковою для всіх студентів, які не супроводжуються дорослими.