facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Бюджетна вища освіта в Європі

В час пандемії, коли багато людей змінюють чи втрачають роботу, доводиться відмовлятися від багатьох мрій. І якщо ти мрієш отримати освіту за кордоном, але тебе лякають величезні суми, які ти очікуєш побачити в чеку – не відмовляйся від своєї мрії передчасно! Бюджетна вища освіта в Європі можлива!


Багато навчальних закладів Європи є цілком доступними для середньостатистичного українця. Більше того, для українців існують ну дуже лояльні вимоги щодо оплати та необхідного списку документів для вступу.


Вступ в європейські вузи простий і доступний по вартості, а отриманий диплом європейського зразка стане твоєю перепусткою до працевлаштування в будь-якій країні світу.


А якщо ти маєш сертифікат знання мови країни, в якій хочеш навчатися на рівні В2-С1 – можна вступити і на безкоштовне навчання! Навчання англійською мовою стартує від 1500 євро за рік навчання, і ця сума є цілком прийнятною для українців! Можливо трішки більше за вартість навчання в українському університеті, проте твій диплом буде європейським і відповідно більш конкурентоспроможним в твоїй подальшій кар’єрі!


Навчання на бакалаврських програмах триває здебільшого 3 роки, тож ти зможеш зекономити і кошти, і час та швидше почати працювати. Країни дозволяють працювати під час навчання та залишатися працювати і після закінчення навчання на якийсь термін, а це чудова можливість почати свою кар’єру і вписати в своє резюме досвід роботи в європейських компаніях. Більшість навчальних закладів Європи пропонують стипендії та гранти на навчання, що дозволить тобі підтримувати себе матеріально під час перебування за кордоном.


СІР співпрацює з різноманітними навчальними закладами Польщі, Німеччини, Чехії, Швейцарії, Нідерландів та інших європейських країн, і допоможе підібрати програму, яка по кишені будь-якому студенту, який мріє про освіту за кордоном!