facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Cape Breton University

Cape Breton University був заснований у 1974 році в Сіднеї, провінції Нова Шотландія, Канада.  Університет є єдиним закладом, де можна отримати післяшкільний освітній ступінь на острові Кейп-Бретон. В закладі навчається близько 5500 студентів з 40 країн світу.

Cape Breton пропонує своїм студентам програми з мистецтва, науки, бізнесу, охорони здоров’я, та багато інших. Навчальні аудиторії обладнані сучасною комп’ютерною технікою, апаратурою та останніми новинками лабораторного обладнання для студентських досліджень.

Навчальні програми поєднані з компонентом CO-OP з багатьох дисциплін, що дає можливість студентам стажуватись, отримуючи практичні навики та гідну оплату на власні витрати. В університеті функціонує понад 70 студентських товариств. Студенти можуть проводити час у бібліотеці, художній галереї університету, відвідувати тематичні клуби, гімнастичні та тренажерні зали. Проживання студентів можливе як на базі кампусів, так і поза ними.


Cape Breton University пропонує програми за наступними напрямками:

  • Arts, Social Science and Culture
  • Business
  • Education
  • Engineering and Technology
  • Health and Well-being
  • Science
ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Bachelor’s Degree/ Diploma:від 16 років3-4 роки16 000 CAD
Початок навчання: Вересень, Січень
Вимоги до зарахування: Атестат про закінчення школи з додатком,  Сертифікат IELTS 6.5 кожна частина 6.0, TOEFL score of 550 (paper test), 213 (computer test),or 80 (internet test)

ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Master’s Degreeвід 19 років1-2 роки18 000 CAD
Початок навчання: Вересень, Січень
Вимоги до зарахування: Диплом бакалавра, Сертифікат IELTS 6.5 кожна частина 6.0, TOEFL score of 550 (paper test), 213 (computer test), or 80 (internet test)