facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Чи складно вступити на навчання до канадського коледжу?

Більшість наших абітурієнтів розмірковують, що оскільки Канада – це одна з топ-країн світу, відповідно і щоб потрапити туди на навчання потрібно бути вундеркіндом. Насправді, вступити на навчання в канадський навчальний заклад набагато простіше, аніж в український! В Канаді не потрібні результати ЗНО, немає вступних іспитів і максимально простий перелік документів для вступу!


Переважна більшість коледжів Канади мають приблизно одинаковий набір документів, які потрібно подати разом з своєю онлайн-заявкою:
• Атестат або диплом з додатками з хорошим середнім балом
• Сертифікат IELTS/TOEFL з рівнем володіння англійською на рівні не нижче 6.0-6.5 (В2-С1)
Також тобі доведеться написати мотиваційний лист, чому ти мрієш навчатись тут, а якщо ти вже маєш диплом чи досвід роботи, то рекомендаційні листи та резюме.


Канадські навчальні заклади пропонують умовне зарахування, якщо документи в процесі отримання, потрібно лише подати довідку з твого навчального закладу, коли буде отримано атестат чи диплом, або квитанцію про оплату тесту IELTS, який ти плануєш здавати через кілька місяців. Це зручно тим, що ти можеш забронювати собі місце на омріяну програму вже сьогодні, а документи доздати аж за півроку.
Якщо ти обираєш творчу спеціальність, потрібно підготувати портфоліо своїх робіт (ескізи, фото, відео виступу, тощо), щоб комісія побачила, що в тебе дійсно талант і запросила тебе на навчання.
Як бачиш, вимоги до вступу в канадський навчальний заклад максимально прості, головне гарне знання англійської та хороший середній бал!

Звертайся в СІР, з нами твій вступ буде максимально легким, адже вже 20 років ми допомагаємо нашим клієнтам зробити свій перший крок до успішного майбутнього!