facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Дозвіл на в’їзд до Канади для міжнародних студентів в період COVID-19

У світі немає жодної країни, яку б не торкнулася пандемія COVID-19 і Канада не виняток. Проте час повертатись до звичного життя, до навчання та роботи, хоча і з масковим режимом, термоконтролем та іншими  обмеженнями.

З радістю повідомляємо, що з 20 жовтня 2020 року уряд Канади дозволив в’їзд міжнародним студентам, які вже отримали або їм погоджено Study Permit в ті навчальні заклади, які є в оновленому списку DLI. Нагадаємо, що DLI — designated learning institutions  —  це перелік навчальних закладів Канади, яким дозволено навчати іноземних студентів.

Щоб мати можливість знову відкритись для іноземних студентів, які зараз не перебувають у Канаді, навчальні заклади повинні мати план готовності до COVID-19, затверджений їхньою провінцією чи територією. План готовності до COVID-19 передбачає, що заклад готовий до боротьби за здоров’я своїх студентів, готовий до проведення обов’язкового 14-денного карантинного періоду для іноземних студентів, інформує про медичне страхування та підтримує іноземних студентів у всіх медичних потребах.

Якщо вашого DLI наразі не має в переліку, то ви не можете поїхати на навчання до Канади, вам просто не дозволять сісти на рейс.

Списки DLI постійно оновлюються, тому слідкуйте, чи ваш навчальний заклад вже є в ньому. Варто зауважити, що будь-який заклад, який вже є у списку, але з певних причин більше не відповідає провінційним чи територіальним вимогам охорони здоров’я, буде видалений зі списку, тому важливо моніторити інформацію, щоб нічого не пропустити.

Список актуальних DLI можна переглянути тут.