facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences було засновано 1996 року і сьогодні він є одним з найбільших університетів Нідерландів. Три найбільших кампуси університету розташовані в Ейндховені, Тілбурзі та Венло. В університеті навчається близько 5000 іноземних студентів з 70 країн світу. Навчання розпочинається в вересні та лютому.

Університет пропонує студентам понад 200 бакалаврських і магістерських програм в сферах економіки, технологій, охорони здоров’я, соціальної роботи, спорту та навчання вчителів, які викладаються німецькою та англійською мовами. Всі навчальні програми акредитовані NVAO і еквівалентні вимогам британських програм.

Фонтіс має більше 100 університетів-партнерів по всьому світу, включаючи Австралію, Канаду, Китай, Фінляндію, Гонконг, Італію, Мексику, Великобританію, США. На третьому курсі студенти можуть навчатися за кордоном протягом одного семестру в одному з університетів-партнерів закладу.

Заклад має партнерські угоди з більш ніж 500 міжнародними компаніями, включаючи Adidas, BMW, Coca-Cola, Henkel, IKEA, L’Oréal, Nike, Philips , Porsche, Volkswagen. Ці компанії часто пропонують проекти і / або стажування для студентів Фонтіс.

Всі кампуси університету обладнані комп’ютерними класами, бібліотеками, кафетеріями. Проживання студентів можливе в гуртожитку або в орендованих апартаментах.

Для вступу на Бакалаврат потрібно атестат про середню освіту та сертифікат IELTS 5,5. Термін навчання 4 роки, вартість навчання 10.430 EUR.

Для вступу на магістерську програму потрібен диплом бакалавра та сертифікат ELTS 6.5. Вартість навчання від 7000 EUR за рік.

Напрямки Бакалаврських програм:

Business and Management

ICT and Engineering

Logistics

Physiotherapy

Arts

Магістерські програми (термін навчання 1 рік):

  • Master of Science in Business and Management (MBM) (in cooperation with University of Plymouth, UK)
  • Master of Business Administration (MBA) (in cooperation with FOM University of Applied Sciences for Economics and Management, Germany)
  • Master of Science in International Logistics/ Procurement/ Operations and Supply Chain Management (in cooperation with University of Plymouth, UK)
  • Master of Architecture
  • Master of Urbanism
  • Master of Music
  • Master in Performing Public Space