Імміграція

Канада – країна перспектив і можливостей, яка займає топові місця в різноманітних світових рейтингах, тому щороку все більше і більше людей обирають саме цю країну для переїзду на постійне місце проживання.

Які цілі ставлять перед собою люди, хто наважився змінити своє життя і іммігрувати до Канади – соціальна захищеність, спокійне і розміряне життя, якісна безкоштовна медицина, забезпечене і безпечне майбутнє для дітей.

Переїзд до Канади це не легкий процес, який вимагає зваженого рішення, терпіння, компетентно підготовлених документів і звичайно, правильно підібрана категорія імміграції. Адже від цього залежить і тривалість розгляду апплікації і самий результат.

Для імміграції в Канаду існує безліч федеральних програм, тому важливо обрати саме ту, яка найбільше підійде для вас та вашої родини.

 • Федеральна імміграційна програма
 • Провінціальні імміграційні програми
 • Програма сімейного спонсорства
 • Імміграція в Канаду через навчання
 • Імміграція через інвестиції, відкриття бізнесу чи Start-Up Visa
 • Імміграція в Канаду через роботу
 • Біженство

Кожна програма має свої вимоги до необхідних документів, часові рамки для їх підготовки, подачі та, після позитивного результату, для виїзду в Канаду.

Заповніть анкету для оцінки шансів імміграції в Канаду

Одна з найпопулярніших програм для імміграції є програма FederalSkilledWorker. Ця програма призначена для кваліфікованих працівників з досвідом роботи, які хочуть іммігрувати в Канаду.

Ця програма має вимоги до кваліфікаційного досвіду роботи, мовних здібностей та освіти кандидата. Щоб іммігрувати в Канаду по Federal Skilled Worker, необхідно набрати потрібний мінімальний бал як в системі оцінки самої програми, так і в відбірковій системі Express Entry, яка обслуговує цю та інші міграційні програми з 2015 року. Бали нараховуються головному заявнику за вік, рівень освіти, стаж роботи, професію, володіння англійською або французькою та інші фактори. Члени родини заявника : дружина, чоловік, діти до 22 років автоматично включаються в імміграційну заяву. Діти старше 22 років також можуть бути включені в імміграційну заяву за певних умов.

Канада зацікавлена в імміграції іноземців, чиї здібності, освіта і досвід роботи можуть позитивно вплинути на її економіку. Тому, якщо Ви або Ваша дружина/чоловік є кваліфікованим фахівцем, у Вас є шанс іммігрувати до Канади всією сім’єю!

В виборі імміграційної програми та підготовці документів варто довіритись професіоналам, а саме нашій компанії – Центр Міжнародних Програм! Наш керівник Гаутам Коллурі є сертифікованим імміграційним консультантом. Саме імміграційний представник, схвалений канадським урядом, має право надавати платні послуги з імміграції та представляти Вас в Канадському консульстві!

Наші послуги:

Імміграція в Канаду

Оформлення візи в Канаду

Продовження документів в Канаді

Розшифрування відмови GCMS/CAIPS

Дозвіл на працевлаштування в Канаді

Дозвіл на навчання в Канаді

Супер-віза для батьків

Сімейне спонсорування у Канаді

Start Up Visa

Программа «Няні»

Переклад документів

Інші послуги

  Анкета для оцінки шансів імміграції в Канаду

  Основний заявник

  Основний заявник

  Інформація про чоловіка (дружину)