facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Канадські коледжі та університети, в чому різниця?

Багато наших студентів вважають, що система освіти в Канаді та Україні ідентичні. Насправді, в обох цих системах є як схожості, так і відмінності. Сьогодні розповім тобі про коледжі та університети.

Канадські коледжі та університети відносяться до навчальних закладів вищої освіти. На відміну від українських коледжів, в канадському коледжі можна отримати диплом, покращений диплом, та ступінь бакалавра за  4 річну програму. В університеті можна здобути ступінь бакалавра, магістра та доктора за 4, 2 та 3-6 років навчання.

Канадські коледжі відрізняться від університетів форматом навчання. Викладання в коледжах націлене на отримання студентами прикладних знань і навичок, необхідних для працевлаштування за обраною спеціальністю.

Не менш важливою відмінністю є вартість навчання та проживання. Вартість навчання в коледжах, як правило, нижче ніж в університетах. Якщо в коледжах навчання складатиме приблизно 16,000 СAD в рік, то навчання в університеті орієнтовно 20,000-30,000 CAD за рік.

Коледжі, як правило, мають меншу кількість студентів, проте більш тісні зв’язки з місцевими компаніями, які дозволяють студентам стажування, які можуть перерости в подальше працевлаштування.

Університети мають у своєму розпорядженні більші за площею кампуси, оскільки приймають більшу кількість студентів. Навчання в університетах сфокусовано на отримання академічних знань для подальшої теоретично-наукової діяльності та проведення наукових досліджень. Багато студентів після закінчення магістратури вступають в аспірантуру для науково-дослідницької роботи. Деякі університети пропонують стажування на великих підприємствах, особливо в галузі наукових досліджень.

Який би навчальний заклад ти не обрав, можеш не сумніватися, що отримаєш найкращу освіту!