facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Кіпр

Кіпр – країна неймовірних краєвидів, бірюзового моря, чудових курортів, помірного клімату. Цей невеликий острів знаходиться в Середземному морі і щороку приваблює безліч туристів своїми пляжами, культурними та історичними пам’ятками.

Попри те, що цей острів ми розглядаємо, як місце відпочинку, щороку ця держава приваблює все більше студентів, оскільки пропонує високоякісне навчання з дуже хорошими умовами та перспективами. Іноземці часто розглядають Кіпр для вивчення англійської мови, а, з недавніх пір, їх цікавить і середня та вища освіта на Кіпрі.

Система освіти Кіпру передбачає дошкільну освіту (3 роки), початкову (6 років), середню ( від 12 до 18 років), та вищу (3-5 років, бакалавр – 4 роки, магістр 2 роки). Навчальний рік складається з трьох семестрів, починається в вересні і закінчується на початку червня.

Для міжнародних студентів, які хочуть здобути середню освіту англійською мовою, на Кіпрі діють міжнародні школи закритого типу. Такі школи-пансіони пропонують дітям не тільки навчатися англійською мовою, але і займатися по британських програмах підготовки до вступу у ВУЗ, а саме GCSE та A-level. Учні, які ще не визначилися, чи вступатимуть після закінчення пансіону в університет, на Кіпрі можна отримати диплом International Baccalaureate, отримання якого відкриває дорогу до більшості світових вищих навчальних закладів.

Для вступу у Кіпрський ВУЗ потрібно мати 17 років, хороший атестат про повну середню освіту або диплом та сертифікат, що підтверджує знання іноземної мови.

Сьогодні на Кіпрі є 7 університетів: 3 державних та 4 приватних. Державні: Кіпрський університет, Відкритий університет Кіпру, Кіпрський технологічний університет. Приватні: Європейський університет Кіпру, Університет Нікосії, Кіпрський університет ім. Фредеріка та Університет Неаполіс. Кіпр пропонує якість освіти на рівні інших англомовних країн та видає дипломи міжнародного рівня, які визнаються у всіх країнах ЄС. Під час навчального року студентам можна працювати не більше 20 годин на тиждень, а під час канікул – не більше 38 годин на тиждень. Після завершення навчання студент має право залишитися ще на рік, щоб попрацювати в цій країні.