facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Niagara College

Niagara College прикладного мистецтва та технологій входить в перелік топових коледжів Канади і розташований він за 45 хвилин їзди від Торонто, неподалік від Ніагарського водоспаду.  Заклад працює з 1967 року, приймає студентів з понад 90 країн світу і сьогодні пропонує 100+ навчальних програм з вивчення вищих технологій, засобів масової інформації, викладання англійської мови як другої мови, охорони здоров’я, виноробства, пивоваріння, садівництва, тощо.

Навчання відбувається в високотехнологічно обладнаних аудиторіях та лабораторіях, мультимедійних центрах, а свій вільний час студенти можуть проводити в сучасній бібліотеці, лаундж-зоні, чи тренажерному залі. В коледжі успішно впроваджена програма University Pathway, яка допомагає студенту вивчити мову та підготуватися до вступу в коледж/університет.

Заклад має 2 кампуси – в Велланді та Ніагара он зе Лейк. Кампус в Ніагара он зе Лейк має найбільшу кількість on-campus закладів в Канаді, тут є ресторани, СПА, стоматологічна  клініка, виноробня, пивоварня, перукарня, теплиці, виноградники і сади, де працюють самі студенти.

Програма CO-OP дозволяє студентам стажуватися під час навчання і, таким чином, набути необхідних практичних навичок ще під час навчання. Центр кар’єри зможе допомогти підібрати спеціальність чи роботу. Коледж має  високі показники працевлаштування студентів після закінчення навчання, а також високий рівень задоволення працедавців якістю знань своїх працівників.

Студенти можуть проживати в резиденціях, приймаючих сім’ях, чи ділити з друзями апартаменти.


Напрямки навчання в Niagara College:

  • Готельний бізнес, туризм, кулінарія, виноробство та пивоваріння
  • Бізнес
  • Медіа, комп’ютерні на інформаційні технології
  • Інженерні технології
  • Екологія і навколишнє середовище
  • Гуманітарні та суспільні науки
ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Certificate / Diploma Programsвід 18 років1-2 роки16 000 CAD
Початок навчання: Вересень, Січень, Жовтень (уточнюємо окремо для програми)
Вимоги до зарахування: Атестат про повну середню освіту; Сертифікат англійської мови IELTS Academic 6.0 (кожна частина тесту мінімум 5.5), або TOEFL ibt 80 (крім Pharmatheutical IELTS 6.5/TOEFL 91)
ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Bachelor Degree Programвід 18 років4 роки16 000 CAD
Початок навчання: Вересень
Вимоги до зарахування: Атестат про повну середню освіту; Сертифікат англійської мови IELTS Academic 6.5 (кожна частина тесту мінімум 6.0), або TOEFL ibt 80 (крім Bachelor of Science in Nursing IELTS 7.0, TOEFL ibt 89)
ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Graduate certificate programвід 20 років8 місяців -1 рік17 000 CAD
Початок навчання: Вересень, Cічень, Травень
Вимоги до зарахування: Диплом про повну вищу освіту; Сертифікат англійської мови IELTS Academic 6.5 (кожна частина тесту мінімум 6.0), або TOEFL ibt 80