facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Нідерланди

Нідерланди – одна з найуспішніших країн Європи, розташована на узбережжі Північного моря. Ця невелика за розміром країна входить до десятки найвисокорозвинутіших та найбезпечніших країн світу. Назва Нідерланди означає ‘нижні країни’, через її низькі висоти та рівнинний рельєф.

Столицею є місто Амстердам, найбільшими містами Нідерландів є також Роттердам, Гаага та Утрехт. Нідерланди посідають одні з найвищих сходинок у світі у міжнародних рейтингах свободи преси, економічної свободи, людського розвитку та якості життя, а також щастя.

Країна приділяє велику увагу розвитку науки та новітніх технологій, 13 університетів Нідерландів входять в список 200 кращих вузів світу. В університетах країни налічується більше 2000 англомовних програм, що дозволяє будь-кому хто володіє англійською мовою отримати якісну європейську освіту за невеликі кошти. Уряд охоче сприяє працевлаштуванню випускників, даючи їм 1 рік після навчання на пошук роботи.

Найбільш затребувані професії відносяться до інженерно-технічної галузі. Найбільш високооплачувані спеціальності це лікарі, фахівці в галузі інформаційних технологій, інженери всіх напрямків, економісти, педагоги, та соціальні працівники.