facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Нові правила в’їзду до Канади з 7 січня 2021

Уряд Канади запровадив безліч заходів щодо захисту здоров’я та безпеки канадців та запобігання тому, щоб авіаперевезення стали джерелом подальшого поширення COVID-19  в Канаді.

Наразі дозволено в’їзд міжнародним студентам,  хто має  підтверджений дозвіл на навчання (Study Permit) і чий навчальний заклад  (DLI) затвердив план готовності до Covid-19. https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/coronavirus-covid19/students/approved-dli.html

Починаючи з 7 січня 2021 року, о 00:01 за західноєвропейським часом, всі пасажири, у віці п’яти років і старше, мають пройти  тест на COVID-19, перш ніж подорожувати до Канади.

До посадки на рейс до Канади пасажир зобов’язаний надати авіакомпанії негативний результат лабораторного тесту. Тест повинен проводитися за допомогою тесту ланцюгової реакції молекулярної полімерази COVID-19 (або ПЛР) і повинен бути зроблений протягом 72 годин до запланованого виїзду  до Канади.

Той, хто отримає негативний результат тесту та має дозвіл на в’їзд до Канади, повинен все-таки пройти повний і обов’язковий 14-денний карантин.

Під час проходження контролю в аеропорту пасажир зобов’язаний надати план проходження карантину. Подорожуючі до Канади повинні користуватися додатком ArriveCAN або веб-сайтом та надавати точну контактну інформацію та свій обов’язковий 14-денний карантинний план.

Порушення будь-яких вказівок, наданих під час в’їзду в Канаду, є правопорушенням згідно із Законом про карантин і може призвести до позбавлення волі до шести місяців та / або 750 000 доларів США штрафу.

Офіційне джерело https://www.canada.ca/en/transport-canada/news/2020/12/pre-departure-covid-19-testing-and-negative-results-to-be-required-for-all-air-travellers-coming-to-canada.html