facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Новий шлях до імміграції для міжнародних студентів і працівників у сфері охорони здоров’я

Чудові новини для тимчасових працівників та міжнародних студентів-випускників, які мріють отримати PR в Канаді!

Канада оголосила про нову програму можливості отримати постійне проживання PR для понад 90 000 основних тимчасових працівників та випускників-іноземців, які активно розвивають економіку Канади! Про це 14 квітня 2021 року повідомив міністр імміграції, біженців та громадянства Канади М. Мендічіно. За цими нововведеннями, постійний статус резидента Канади зможуть отримати тимчасові працівники та випускники-іноземці, які вже перебувають у Канаді та мають навички та досвід, необхідний для боротьби з пандемією та прискорення економічного відновлення країни.

Можливість отримати PR зможуть тимчасові працівники, які працюють в канадських лікарнях та будинках довготермінового догляду, а також ті, хто працює на високих посадах інших важливих галузей. Отримати свій PR зможуть також іноземні випускники канадських навчальних закладів, які займають посади, що дозволять швидше відновити економіку країни.

Для того, щоб отримати PR, працівник повинен мати мінімум 1 рік канадського досвіду роботи у медичній професії або іншій попередньо затвердженій основній професії. Іноземні випускники повинні закінчити відповідну канадську навчальну програму після закінчення середньої школи протягом останніх 4 років і не раніше січня 2017 року.

Вже з 6 травня 2021 р. Канада почне приймати заявки на PR за такими напрямами:

  • 20 000 заяв  тимчасових працівники охорони здоров’я
  • 30000 заяв  тимчасових робітників інших вибраних основних професій
  • 40 000 заявок для іноземних студентів, які закінчили канадський навчальний заклад.

Набір на програму буде відкритим до 5 листопада 2021 року, або до досягнення свого ліміту. Тож не прогав свій шанс і, якщо у тебе є канадська освіта чи досвід роботи, отримай свій PR вже цього року!

Офіційне посилання https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2021/04/new-pathway-to-permanent-residency-for-over-90000-essential-temporary-workers-and-international-graduates.html