facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Освіта в Туреччині

Туреччина відома не лише своїми прекрасними пропозиціями відпочинку, але й високим рівнем освіти, який вона пропонує як місцевим, так і іноземним студентам. Навчальні заклади Туреччини давно перебувають на одному рівні з європейськими ВНЗ. Значною перевагою є доступна ціна за навчання.  Для обдарованих дітей із гарним знанням іноземної мови існує можливість не лише навчатися безкоштовно, а й отримувати державну стипендію.

Українці можуть тут навчатися як в державних, так і в приватних навчальних закладах та здобути диплом, який визнається у всьому світі. Навчатися іноземцям можна як турецькою, так і англійською мовами. Турецьку мову можна вивчати при університеті, під час підготовчого року.

Туреччина пропонує навчання на програмах:

  • Бакалаврат – 4 роки (медичні спеціальності – 6 років)
  • Магістратура – 2 роки
  • Докторантура – від 3 років

Для вступу до турецького університету українцям необхідно:

  • Атестат про повну середню освіту з високим рівнем успішності (завірений в посольстві Туреччини –  Denklik Belgesi)
  • Сертифікат TOEFL на знання англійської  мови від 72 балів або турецької мови

Навчання у вищих навчальних закладах Туреччини на рік обійдеться:

200-2500$ – з турецькою мовою навчання

500-15000$ – англійською мовою навчання

Ще близько 100 доларів буде потрібно на навчальні посібники і покриття інших адміністративних витрат. Витрати на проживання в Туреччині становлять 300-500 доларів на місяць. Під час навчання в Туреччині студентам дозволяється працювати до 20 годин на тиждень. Після закінчення університету студент має право отримати дозвіл на роботу в країні на 1 рік.