facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Освіта в Великій Британії

Вища освіта в Великій Британії є взірцем класичної академічної освіти. Саме в Великобританії в 12-13 століттях було створено Оксфордський та Кембриджський університети, які до цього часу є еталонами якісної освіти, визнаної у всьому світі. На даний час найпопулярнішим університетом є Лондонський університет, а також університети Бірмінгему, Единбургу, Глазго, Лідса, Ліверпуля та Брістоля.

Отримавши вищу освіту в Великобританії, студент може бути впевненим, що подальша його кар’єра складеться якнайкраще, адже Британська освіта – це престиж, якість і перспектива.

Британська система вищої освіти складається з університетів, політехнічних навчальних закладів та коледжів. На даний час у Великій Британії існує понад 850 вищих навчальних закладів, як державних, так і приватних. Курс навчання в Великобританії зазвичай триває 3 роки. Навчальний рік починається 1 вересня і поділяється на 3 триместри.

Що необхідно для вступу в університети Великобританії?

  • Для вступу в університет Великій Британії необхідно мати документ про завершення навчання у середній школі з високими оцінками та рік навчання в одному з українських університетів. Також запорукою вступу буде диплом таких програм як A-levels (підготовка 2 роки) та Foundation Year (підготовка 1 рік) у Великобританії.
  • Для вступу на програми магістратури необхідно мати диплом про отримання ступеня Бакалавра.
  • Також, для вступу на навчання в Великобританії українському студенту потрібно отримати сертифікат на підтвердження рівня володіння англійською мовою IELTS/TOEFL. Вступних іспитів зазвичай немає.

Вища освіта в Великій Британії (undergraduate education)

Коледжі вищої освіти пропонують студентам навчання за програмою бакалавра в таких галузях, як освіта, медицина, дизайн, живопис, театральне мистецтво. Коледжі бувають різнопрофільними, мати різні терміни та умови навчання. Після отримання диплому бакалавра студенти можуть вступати в університет на магістратуру.

Післядипломна освіта у Великій Британії (postgraduate education)

Університети є центрами академічної освіти і науково-дослідної роботи, тут можна отримати диплом магістра, магістра філософії та доктора філософії. Термін навчання – 1-2 роки. Програма підготовки магістрів включає формулювання основних положень дисертації та вивчення спецкурсів дисциплін, від чотирьох до десяти.

Навчання в Великобританії це нелегкий та дороговартісний процес, проте кожен випускник Британського закладу є високоосвіченим, перспективним працівником, який отримує можливість працевлаштуватись в найкращих компаніях в будь-якій точці світу. Адже престиж, столітні традиції і якість навчання в навчальних закладах Великобританії – це квиток в краще майбутнє!

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Вища освіта
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Німеччина
Німеччина
Німеччина