facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Pascal Boarding School

PASCAL Education — одна з найбільших освітніх організацій на Кіпрі, яка включає три середні і початкові англійські школи у Нікосії, Лемесосі і Ларнаці. Організація була заснована в 1978 році з метою викладання англійської мови як другої мови та підготовки студентів до іспитів рівня GCE з математики та різних інших предметів. Всі англійські школи цієї мережі акредитовані британськими екзаменаційними центрами University of Cambridge International Examinations, ESOL Examinations і Edexcel Pearson, що дає право учням складати іспити IGCSE і A-level безпосередньо в школі навчання. На сьогодні в мережі навчається 1800 студентів та працює понад 300 співробітників. Набір на новий навчальний рік триває, поки є вільні місця.

Школа Pascal Boarding School пропонує отримати середню освіту учням віком 12-18 років.

Діти вивчають 13 обов’язкових предметів, серед яких англійська, французька чи грецька мова, історія, математика, інформаційні технології, природничі науки (фізика, хімія, біологія), географія, мистецтво, музика, фізична культура та інші.

Випускний іспит з цього закладу відбувається через 6 років, а не 7 (на один рік менше в порівнянні з іншими школами на Кіпрі або в Великобританії). Навчання відбувається англійською мовою і школярі займаються по британських програмах підготовки до вступу у ВУЗ, а саме GCSE та A-level.

У віці 15-18 років учні можуть вибрати варіант навчальної програми: Apolytirion національний атестат про закінчення середньої школи, прийнятий Великобританією та іншими університетами в якості єдиної вступної кваліфікації, Apolytirion + британський диплом A-level, або Apolytirion + міжнародний диплом International Baccalaureate Diploma. Більшість випускників вступає на навчання в провідні вищі навчальні заклади Великобританії , США, Канади, та інших країн Європи.

Всі заклади мережі обладнані сучасним оснащенням: просторі класні кімнати, навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, їдальня, спортивні поля та олімпійський басейн.

У вільний від навчання час учнів чекає багата розважальна програма заходів, таких як дайвінг, вітрильний спорт, скелелазіння, відпочинок на морі.

Всі іноземні студенти гарантовано отримують місце проживання в резиденції на кампусі школи.

Вартість навчання з проживанням та харчуванням складає приблизно 28000 EUR в рік.