facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Переваги отримання освіти за кордоном

Освіта за кордоном – мрія кожного абітурієнта, яку з легкістю втілить наша команда Центр Міжнародних Програм! Це не лише престижно і популярно, але й однозначно загартує тебе та допоможе тобі змінитися внутрішньо!  То ж які переваги ти отримаєш для себе?

Знайомство і адаптація до нової культури

Яку б країну ти не обрав для свого навчання, тебе чекає знайомство з незнайомою країною, культурою, менталітетом. І значною перевагою буде, якщо країна, яку ти обереш для свого навчання буде мультикультурною, тоді тобі легше буде одночасно познайомитися та порозумітися з людьми з різних країн світу. Безліч традицій, норм поведінки, специфіка менталітету дозволить тобі більш тонко відчувати особливості  людей та країн, які вони представляють, легше знайти з ними спільну мову, потоваришувати. Перегляд інформації та відео про специфіку та побут країни в якій ти плануєш навчатися, підготують тебе до розуміння як діяти в будь-яких ситуаціях.

Вивчення мови в 100% мовному середовищі

Одним з найголовніших бонусів навчання за кордоном є удосконалення своїх знань іноземної мови. Перебування в 100% мовному середовищі протягом тривалого часу дає чи не найефективніші результати. Звісно, спершу буде складно і незвично, проте вже за кілька місяців ти побачиш, що твої знання набагато вищі, ти себе відчуваєш набагато комфортніше і впевненіше як в навчальному класі, так і в комунікації з друзями, чи приймаючій сім’ї.

Висококваліфікованість

Ти матимеш змогу навчатися в найкращих умовах, у викладачів-практиків, студенти яких будують і підтримують економіку своєї країни на найвищому рівні в світі. Навчання за кордоном зробить тебе високваліфікованим та конкурентноспроможним спеціалістом, затребуваним в різних країнах світу!

Можливість попрацювати за кордоном

Країни, які пропонують навчання для іноземців дбають і про те, щоб вони могли заробити для себе додаткові кошти. Тому більшість країн надають студентам дозвіл на офіційне працевлаштування під час навчання та канікул. Також ти зможеш залишитись в країні навчання на певний час після отримання свого диплому. Це дозволить тобі набути безцінний досвід та внести в своє резюме досвід роботи в іноземній компанії, що покращить твої шанси на отримання посади в своїй чи будь-якій іншій країні.

Друзі по всьому світу

Оскільки твоє навчання буде проходити в мультикультурному міжнародному колі, то тільки уяви, зі скількома людьми різних національностей ти зможеш познайомитись,  потоваришувати, а потім і поїхати в гості.

Навчання за кордоном надає величезну кількість плюсів як для твоєї особистості, так і для твоєї кваліфікації. Якщо ти досі сумніваєшся, СІР готовий розвіяти всі твої сумніви і допомогти тобі зробити свій перший крок назустріч твоєму успішному майбутньому!