facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Новий шлях отримання PR в Канаді (постійного проживання) для міжнародних студентів

Нещодавно уряд Канади оголосив про початок нової програми для отримання 40,000 міжнародними студентами посвідки на постійне місце перебування (PR).

Хто може стати учасником програми?

Щоб отримати право стати учасником програми, іноземний студент має закінчити канадську програму навчання в коледжі чи університеті протягом останніх чотирьох років (не раніше січня 2017 року). Кандидати повинні мати дійсний дозвіл на роботу (PGWP) та активно працювати на позиції в канадській компанії.

Коли початок і завершення програми?

Програма стартує з 6 травня 2021 року  і залишатиметься відкритою до 5 листопада 2021 року або до того часу, поки не буде досягнуто бажаного ліміту в 40 000 заявок . Заявки слід надсилати в міністерство з питань імміграції, біженців та громадянства (IRCC) Канади.

Які вимоги для участі в програмі?

Для того, щоб мати право на участь у новій програмі, міжнародні випускники повинні:

 • Закінчити канадський навчальний заклад ( зі списку DLI) протягом останніх 4 років, починаючи з 1 січня 2017 року.  Мати дійсний PGWP, або право на PGWP.

Отримана  освіта, яка підходить під програму:

 • 2-річний диплом державного коледжу чи університету;
 • два сертифікати або дипломи (кожен повинен тривати щонайменше 8 місяців загалом 16 місяців), що еквівалентно 2-річній кваліфікації;
 • ступінь, диплом, сертифікат за програмою будь-якої тривалості, що надає кваліфіковану професійну занятість (наприклад, сантехнік, зварювальник, тесляр);
 • дипломна програма (юрист, бакалавр, магістр або доктор філософії), яка тривала щонайменше 8 місяців
 • Отримати результати CLB 5 (або вище) для кожної мовної категорії на мовному іспиті IELTS (General) або CELPIP-G.
 • Бути працевлаштованим в канадській компанії, мати діючий дозвіл на роботу, або статус, що передбачається, після подання заявки на PGWP.
 • Зберігати місце проживання в Канаді та дійсний статус тимчасового проживання (наприклад, дозвіл на роботу) під час опрацювання заявки на PR.
Як подати заявку міжнародному студенту?

Заявники повинні подавати документи онлайн через свій аккаунт MyCIC або через уповноваженого імміграційного представника (IRCC).

Міжнародні випускники, які хочуть отримати право на PR, повинні подати:

 • Результати IELTS (G) або CELPIP-G, або використати попередні результати мовного іспиту IELTS / CELPIP, отримані протягом двох (2) років з дати подання заявки на PR.
 • Довідку про несудимість заявника та супроводжуючого (чоловіка / партнера / на утриманні дитини старше 18 років)
 • Свідоцтво про шлюб та / або свідоцтва про народження дітей
 • Офіційний транс крипт (виписку оцінок) та диплом відповідного канадського коледжу чи університету
 • Лист про працевлаштування та два останні листи про оплату для підтвердження статусу зайнятості в Канаді.

Канада надзвичайно високо цінує своїх іноземних випускників як джерело важливих і талановитих молодих людей, що допомагають підтримувати економічне зростання країни. Надання статусу постійного мешканця нещодавнім випускникам з канадських вищих навчальних закладів, які зараз працюють у Канаді, допоможе відновленню Канади після пандемії та в подальшому економічному майбутньому цієї країни.

Спіши скористатися цією можливістю, часу зовсім небагато, а можливості, які вона надає — безмежні!