Мовні курси

Найефективнішим способом вивчення іноземної мови на даний час є навчання на мовних курсах закордоном. Сто відсоткове занурення в мовну атмосферу та спілкування з носіями мови дозволяють опанувати мову за короткий період часу. Навчання на таких курсах допомагає вільно спілкуватися з іноземними друзями чи діловими партнерами, сприяє швидшій підготовці до іспитів, збільшує шанси на вступ у найпрестижніші університети, влаштування на роботу, чи просто буде допомагати вам вільно себе відчувати у подорожах.

Мовні школи закордоном зазвичай розташовані в затишних, мальовничих місцях. Заняття відбуваються в аудиторіях, обладнаних кондиціонерами, мультимедійними, інтерактивними новинками. У всіх школах є бібліотеки, кафетерії, лаундж-зони та настільні ігри для відпочинку.

Курси приваблюють різноманіттям програм для дітей, підлітків, дорослих, та навіть для тих, кому за 50. Курси можуть бути короткотривалі (1 тиждень), або довготривалі (12, 24 тижнів). Найпопулярнішими є курси загальної англійської, бізнес англійської мови, підготовка до екзаменів TOEFL/IELTS/Cambridge, а також індивідуальні заняття. Окрім стандартних, також є курси для батьків та дітей, курс англійської мови для конкретних професій, для перепідготовки вчителів, та багато інших.

Завдяки заняттям в мовній школі закордоном, студентам вдається швидше подолати мовний бар’єр, покращити своє мовлення, сприйняття на слух, читання та письмо англійською мовою, адже заняття проводять безпосередні носії мови в їх країні проживання. Навчання в мовній школі закордоном відбувається в невеликих групах до 15 чоловік висококваліфікованими викладачами, які завжди готові допомогти кожному студенту.

Окрім інтенсивної програми з вивчення мови, кожна школа пропонує чудову культурно-відпочинкову програму. Студенти беруть участь в вечірках, спортивних змаганнях, відвідують цікаві навколишні місця, їдуть в гастротури, відвідують музеї, замки, місцеві галереї, беруть участь в багатьох інших цікавих розвагах. Якщо це морська країна, то влітку можна поєднувати вивчення мови з відпочинком на морі.

Проживання можливе в студентських резиденціях, готелях, хостелах, або приймаючій сім’ї, а це знову ж сприяє культурному обміну і покращенню побутових мовних навиків.

Мовні курси закордоном це чудова нагода швидко здобути необхідні знання мови, нових друзів, незабутні враження та емоції на все життя!

Мовні курси
Великобританія
Канікулярні програми
Мовні курси
Канікулярні програми
Великобританія
Канікулярні програми
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Мовні курси
Канікулярні програми