facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Провінція Онтаріо допомагає українцям з працевлаштуванням

Керівництво провінції Онтаріо підготувало пакет підтримки для українських сімей, які прибувають в провінцію за новою програмою CUAET. 

Пакет передбачає доступ до роботи, охорони здоров’я, підтримки фінансового забезпечення та безкоштовної освіти, що допоможе українцям, які прибули до Канади по цій програмі, влаштуватися безпечно та швидко.

Саме для цього було створено спеціальну гарячу лінію (1-888-562-4769) та адресу електронної пошти (ukrainianjobs@ontario.ca).

 У той час, коли провінція має сотні тисяч вільних робочих місць, така ініціатива допоможе українцям у швидшому пошуку роботи та швидшому контакті з місцевими роботодавцями.

Пакет підтримки для українців, які прибувають за новим федеральним дозволом CUAET в Онтаріо, також включає:

  • Доступ до плану медичного страхування Онтаріо (OHIP), який включає медичну підтримку та послуги, які їм можуть знадобитися, включаючи психічне здоров’я.
  • Доступ до пільг на ліки для українців через кваліфікацію OHIP або отримання невідкладної допомоги.
  • Доступ до екстреного житла через агенції поселення та українські громадські організації, включаючи гостьові  будинки та інші тимчасові місця, в яких можна перебувати до укладання довгострокової оренди свого житла.
  • Забезпечення українським учням початкових і середніх шкіл можливості безкоштовно відвідувати державні школи.
  • Консультації психологів та культурна підтримка студентів та сімей, а також сприяння міжкультурному розумінню та обізнаності про історії українців через провінційні інвестиції в розмірі 449 000 доларів США для канадсько-українських громадських організацій.
  • Підтримка осіб, які були змушені приїхати в Канаду через надзвичайну гуманітарну ситуацію, які навчаються в коледжах та університетах Онтаріо, що надають державну допомогу, через нову провінційну стипендію солідарності Онтаріо-Україна в розмірі 1,9 мільйона доларів.
  • Фінансова підтримка до 28 000 доларів США через програму «Друга кар’єра» для тих, хто подає заявку та має право на базову допомогу, навчання, транспорт та інші критичні потреби.

Ці заходи забезпечать українцям, які скористаються та приїдуть в Канаду за програмою CUAET доступ до добре оплачуваних робочих місць та економічних можливостей, спираючись на постійні зусилля уряду щодо залучення, підтримки та захисту цих людей. Крім того, сотні підприємств Онтаріо запропонували українським переселенцям працевлаштування та допомогу.