facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Швейцарія

Швейцарія – країна неймовірної краси Альпійських гір та озер, смачнющого шоколаду, дорогих годинників та найнадійніших банків.

Сама країна знаходиться в серці Європи і її площа складає всього 41 285 км2 з населенням майже 9 млн чоловік. Столицею є місто Берн, а найбільшими містами вважаються два глобальні міста та економічні центри Цюрих та Женева, які щорічно очолюють рейтинги найкращих міст світу за якістю життя. Валюта — швейцарський франк. Швейцарія — одна з найбезпечніших країн світу з дуже низьким рівнем злочинності. Швейцарці розмовляють німецькою, французькою, італійською, та ретороманською мовами.

Швейцарія визнана однією з найрозвиненіших і найбагатших країн світу, тож рівень економіки та життя в цій країні чи не найвищий в Європі. Також вона входить у першу десятку країн світу за рівнем конкурентоспроможності своєї економіки та є одним з найважливіших банківських і фінансових центрів світу.

Швейцарські вищі навчальні заклади входять в топ світових рейтингів за багатьма показниками, іноді випереджаючи США і Великобританію. Перш за все це стосується інженерних та природничих наук, готельного менеджменту і програм MBA.

 Країна є дуже популярним туристичним напрямком, оскільки тут неймовірна природа та величезна кількість пам’яток.  В Швейцарії велика кількість готелів, гостьових будинків та кемпінгів різних цінових категорій.