facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Sprachcaffe Malta

Sprachcaffe Malta  це мовна школа з вивчення англійської мови однієї з найуспішніших мереж мовних шкіл світу. Школа знаходиться в невеликому, проте неймовірно живописному містечку Сент Джуліанс, який знаходиться в східній частині острова, за 10хв їзди від столиці Валетти.

Середземне море, м’який клімат, сонячна погода, стародавня архітектура, доброзичливі мешканці, сприяють чудовому відпочинку та вивченню мови. Оскільки офіційною мовою на Мальті є англійська мова, то ви поринете в вивчення мови вже з перших хвилини перебування на острові. Окрім вивчення мови вас чекатиме безліч розваг не лише в школі, але й в районі Пейсвіль, екскурсій, та спілкування з новими друзями.

Заняття проводяться в високотехнологічно обладнаних класах з кондиціонерами, бібліотекою, лаундж-зоною, ігровою кімнатою, басейном. До послуг студентів бар, ресторан, 24/7 рецепція та чудовий сад. У вільний час також можна поплавати в басейні, пограти волейбол на пляжі, або зайнятись дайвінгом, адже до пляжу всього 5хв.

Студенти можуть проживати на віллі, яка знаходиться біля школи, в приймаючій сім’ї на повному пансіоні чи напівпансіоні, а також можуть бронювати номер в готелі.