facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

St Lawrence College

St Lawrence College це державний коледж, який знаходиться відразу в трьох містах: Кінгстоні, Броквіллі і Корнуоллі. Вони розташовані в провінції Онтаріо, прямо на кордоні з США, в безпосередній близькості до основних канадських мегаполісів — Торонто, Оттави і Монреалю.

У St. Lawrence College бурхливе і веселе студентське життя, яке поєднюється з безпекою і комфортом невеликого міста. Крім того, Кінгстон, де знаходиться основний кампус коледжу, не раз визнавався одним з кращих місць для життя в Канаді, а також найкращим містом для молодих фахівців.

В даний момент на програмах денного навчання в St Lawrence College навчається понад 8,000 студентів, в тому числі понад 1,500 іноземних студентів.

St Lawrence College пропонує індивідуальний підхід до кожного студента і надає підтримку не тільки з академічних питань, а й тих, які стосуються особистого та професійного життя.

Завдяки зручному розташуванню кампусів студенти і випускники SLC можуть знайти роботу як в місцевих громадах, так і в сусідніх великих містах. Ось чому рівень зайнятості в коледжі є одним з найвищих в провінції: 89,7% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення навчання.


St Lawrence Коледж пропонує програми за наступними напрямками:

  • Business and Management
  • Hospitality
  • Computer and Engineering Technology
  • Skilled Trades
  • Justice Studies
  • Health and Community Services
  • Food
ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Diploma Programsвід 18 років1-3 роки15 000 CAD
Початок навчання: Вересень, Січень, Жовтень (уточнюємо окремо для програми)
Вимоги до зарахування: Атестат про повну середню освіту; Сертифікат англійської мови IELTS Academic 6.0 (кожна частина тесту мінімум 5.5), або TOEFL ibt 80

ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Bachelor Degree Programвід 18 років4 роки15 000 CAD
Початок навчання: Вересень
Вимоги до зарахування: Атестат про повну середню освіту; Сертифікат англійської мови IELTS Academic 6.5 (кожна частина тесту мінімум 6.0), або TOEFL ibt 88

ПрограмаВікТермін навчанняСередня вартість навчання
Postgraduate Programвід 20 років1-2 роки15 000 CAD
Початок навчання: Вересень, Cічень, Травень
Вимоги до зарахування: Диплом про повну вищу освіту; Сертифікат англійської мови IELTS Academic 6.5 (кожна частина тесту мінімум 6.0), або TOEFL ibt 88