facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Велика Британія

Великобританія – велична країна з неймовірною природою, історією та сучасністю. Багаті культурні традиції, історичні пам”ятки, безкрайні природні ландшафти, атмосферна середньовічна архітектура – це невеликий перелік того, що тебе однозначно тут вразить!

Королівство Великобританії об’єднує чотири історичні провінції: Англію, Північну Ірландію, Уельс та Шотландію. Столицею є десятимільйонне місто Лондон. Найбільшими містами країни є Лондон, Манчестер, Бірмінгем, Глазго, Ліверпуль та Лідс.  

За економічним розвитком ця країна займає одне з найвищих місць в Європі та світі, а за якістю освіти, без сумніву, Великобританії немає рівних!

Навчання в Великій Британії, країні монархів, традицій і чаю о 17.00 дозволить тобі не лише здобути найпрестижнішу в світі освіту, а й побачити на власні очі Біг Бен, Букінгемський палац, Стоунхендж, та інші дива цієї фантастичної країни.

Так, навчатись тут складно та фінансово затратно, проте, маючи диплом про закінчення вузу в Великій Британії ти можеш не перейматися за свою роботу, адже ти будеш бажаним працівником в найкращих компаніях світу!

Кожен студент має право працювати 20 годин на тиждень, тому ти офіційно зможеш підзаробити, щоб покривати свої витрати на проживання чи харчування.

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Вища освіта
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Німеччина
Німеччина
Німеччина