facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Xenion High School Cyprus

Кіпр, Паралімні

Xenion High School Cyprus — це приватна школа, розташована в містечку Паралімні на Кіпрі. Заклад функціонує з 2001 року і пропонує учням 12-18  років навчання за британською системою освіти –а саме —  IGCSE та A-Level, а також літні програми, мовні табори з насиченими екскурсійними програмами та багато іншого! Студенти можуть претендувати на стипендію, брати участь у різноманітних клубах за зацікавленнями.

Школа знаходиться в сучасній будівлі і обладнана останніми новинками техніки, кондиціонерами та системами обігріву, інтерактивними дошками, сучасними лабораторіями. Школа має власний новий та сучасний Boarding House, для проживання учнів на протязі всього часу навчання у школі «Xenion».

Навчання в школі триває 7 років: від 1 року (12 років) до 7 років (18 років). Учні проходять курси IGCSE у 4 і 5 класі (2-річний курс). Потім вони обирають предмети для своїх курсів A Level у 6 і 7 класах (2-річний курс).

 Для вступу потрібно пройти співбесіду з учнем та батьками по відеодзвінку, а потім учень онлайн складає вступні іспити з англійської мови, математики та невербального міркування.

Старт навчання відбувається після проходження екзаменаційних тестів, можливе пробне ознайомлення з  програмою навчання  на кілька місяців — Immersion Program.

Після закінчення школи студенти отримують кіпрський Apolytirion (атестат про закінчення школи), який визнається Міністерством освіти Кіпру та іншими країнами. Завдяки цьому сертифікату випускники можуть навчатися в університетах всього світу!

Плата за навчання становить 23 000 євро на рік і включає проживання за системою повного пансіону з усім харчуванням, позашкільні заходи та екскурсії, усі трансфери, медичне страхування, оплату віз та інше.