facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Як продовжити свій дозвіл на навчання Study Permit

Study Permit –це письмовий дозвіл, виданий офіцером, що дозволяє іноземним громадянам навчатися в Канаді. Перш ніж подати заявку на отримання дозволу на навчання, потрібно отримати лист про зарахування (Letter of Acceptance) від школи, університету чи коледжу в Канаді. Далі подати заявку, здати біометричні дані та очікувати на позитивне рішення.

Дата закінчення терміну дії дозволу на навчання вказує час, коли тобі доведеться закінчити своє навчання та виїхати з Канади. ЇЇ можна знайти у верхньому правому куті дозволу. Ця дата зазвичай становить тривалість твоєї навчальної програми, плюс 90 днів, які дають час для підготовки до виїзду з Канади або продовження терміну перебування в Канаді. 90 днів відраховуються від дати отримання повідомлення від твого навчального закладу (наприклад, електронного листа, листа, стенограми тощо) про те, що ти закінчив програму або коли ти отримав свій ступінь, диплом або сертифікат.

Якщо ти хочеш продовжувати своє навчання, тобі потрібно продовжити свій Study Permit дозвіл на навчання. В разі, якщо термін дії дозволу на навчання закінчується, і ти не подав заявку на його продовження, ти повинен залишити Канаду.

Щоб продовжити свій дозвіл на навчання, потрібно подати заявку на продовження дозволу принаймні за 30 днів до його закінчення. Переконайся, що термін дії твого паспорта є дійсним, оскільки ти не зможеш продовжити термін дії дозволу на навчання після закінчення терміну дії паспорта. Важливо подати заявку на продовження дозволу на навчання, якщо ти плануєш поїхати за межі Канади, і термін дії твого дозволу закінчується під час твоєї подорожі.

Якщо ти хочеш залишитися в Канаді, але більше не плануєш навчатися, у тебе є кілька варіантів:

  • подати заявку на дозвіл на роботу, якщо ти вже закінчив навчання
  • подати заявку на зміну статусу та залишитися в Канаді як відвідувач
  • залишити Канаду.

Тож слідкуй за датами, щоб вчасно реагувати, якщо залишились запитання, звертайся в СІР!