facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Як відкрити банківський рахунок студенту в Канаді

Ти плануєш навчатися в Канаді і тебе турбує питання як провадити свої банківські справи в цій країні. Відкриття банківського рахунку — одне з перших завдань, яке потрібно виконати, приїхавши до Канади. Однак, через COVID-19 встановлені обмеження на поїздки, тому ти не зможеш особисто відвідати банк, поки не закінчиться твій 14-денний карантин. Щоб забезпечити себе фінансово протягом карантинного періоду, обов’язково візьми з собою міжнародну Visa або MasterCard для розрахунків.


Створити банківський рахунок у Канаді відносно просто, адже Канада має одну з найбільш стабільних банківських систем у світі, і крім основних статутних банків, тут також є дочірні компанії багатьох великих і відомих іноземних банків.
Правила для відкриття банківського рахунку для іноземного студента насправді досить прості, хоча іноді вони можуть дещо відрізнятися, залежно від фінансової установи.


Деякі фінансові установи можуть вимагати від тебе відкрити рахунок особисто у своїй канадській філії в Канаді, але ти також можеш відкрити свій канадський банківський рахунок через інтернет чи телефон, навіть якщо проживаєш за межами Канади. Знову ж таки, це буде залежати від фінансової установи, з якою ти матимеш справу.
Як іноземний студент університету, котрий в кінцевому підсумку може жити і працювати в Канаді як добре оплачуваний фахівець, для будь-якого банку ти є цінним потенційним клієнтом. Багато канадських банків пропонують чудові пропозиції для студентів, а також можуть надати поради щодо управління грошима та бюджетування.


Коли ти обереш банк, щоб відкрити свій рахунок, тобі знадобляться :
• Паспорт
• Лист про зарахування до навчального закладу (Letter of acceptance, Enrolment Letter)
• Дозвіл на навчання (Study permit)
• Ідентифікаційна картка (Canadian government identification card)


Вимоги щодо необхідних документів можуть дещо відрізнятися між банками, тому переконайся, що вимагає саме твій банк.
Найбільші канадські банки — CIBC, HSBC, BMO, RBC, Scotiabank, TD пропонують різноманітні пільги, щоб приваблювати студентів.
Для більшості студентських чекових рахунків перший вклад на рахунок зазвичай становить від 25 до 50 доларів. Далі представник твого канадського банку видасть банківську картку та PIN-код (персональний ідентифікаційний номер) для доступу до твого облікового запису через банкомат або дебетовий апарат. Твій PIN-код — це єдиний захист від несанкціонованого використання, тому не розкривай його нікому, навіть банківським працівникам.
Вибір банку є важливим кроком до початку твого студентського життя в Канаді і важливо не помилитися та зробити найкращий вибір!