facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

British Columbia Institute of Technology

The British Columbia Institute of Technology (BCIT), є державним політехнічним інститутом, розташованим у містечку Барнабі, провінції Британська Колумбія. Заклад було створено 1964 року і на сьогодні він має 6 кампусів в регіоні Метро Ванкувер та Барнабі. Також заклад має Aerospace Technology Campus в Річмонді, Marine Campus в Північному Ванкувері, Downtown campus та Annacis Island Campus в Дельті. Загалом у BCIT навчається 50 000 студентів, з яких 5700 — іноземні студенти зі 120 країн, що робить його дуже мультикультурним та безпечним інститутом для навчання в Канаді.

Ця професійно-технічна школа пропонує понад 300 сертифікатних, дипломних, бакалаврських та магістерських програм у таких сферах як інженерія, бухгалтерія, бізнес адміністрування, засоби масової інформації, цифрова індустрія, медсестринство, комп’ютерні науки, медицина, архітектура та право.

Кампуси закладу знаходяться на великій території із сотнями спеціалізованих навчальних приміщень, включаючи класи, магазини, лабораторії, телевізійні студії, тренувальні навчальні літаки, центр підготовки морських інженерів, зелені дахи, енергетичні мережі, тощо.

У коледжі працюють різні рекреаційні служби, є будинки відпочинку, тренажерні зали, фітнес-центри, класи танців, йоги та пілатесу, різноманітні бойові мистецтва.

Напрямки програм, які пропонує ВСІТ:

  • Applied & Natural Sciences
  • Trades
  • Health Sciences
  • Computing & Information Technology
  • Business & Media