Про нас

ТОВ «Центр Міжнародних Програм «СІР»  STUDYABROAD.UA це міжнародна мультипрофільна компанія та лідер в Україні з навчання за кордоном і програм обміну для молоді, яка заснована ще в далекому 2001 році. СІР є організатором і засновником Української Асоціації Агенцій з міжнародної освіти та обміну (AIEEA UKRAINE), яка являє собою об’єднання провідних освітніх агенцій в Україні.

Команда CIP  STUDYABROAD.UA – досвідчені професіонали, котрі впродовж 20 років здобули чимало знань у сфері міжнародної освіти та роботи з візовими центрами.

Наразі офіси СІР представлені в таких країнах, як Україна, Канада, Індія, Нігерія, Пакистан, Бразилія та Філіппіни. В Україні представництва СІР розташовані в п’яти регіонах з головним офісом у Києві, а саме у Львові, Сумах, Вінниці, Кропивницькому та Луцьку.

Чому варто обрати саме СІР?

  • СІР здійснить Ваші мрії! Впродовж 20 років завдяки допомозі нашої команди мрії клієнтів стали реальністю
  • Щороку співробітники СІР відвідують міжнародні конференції з освіти за кордоном, проводять вебінари з партнерами, щоб завжди бути в курсі найостанніших подій, проходять всілякі тренінги та семінари з міжнародними партнерами
  • Всі співробітники СІР є колишніми учасниками міжнародних програм обміну та проходили навчання за кордоном. Ви отримаєте реальні, а не вигадані поради
  • СІР є організатором і засновником Української Асоціації Агенцій з міжнародної освіти та обміну (AIEEA UKRAINE) – а це знак високої якості, професіоналізму та надійності серед агенцій з навчання за кордоном
  • СІР високо цінує Вашу довіру! Наша команда гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • За необхідності всі працівники СІР, в тому числі генеральний директор, готові працювати 24 години на добу і 7 днів на тиждень для Вашого успіху
  • Оскільки офіс СІР є в Канаді, тож студенти, які приїздять до Канади на навчання отримують підтримку не лише з України, а й безпосередньо з Канади протягом всього періоду здобуття освіти та після закінчення навчального закладу

За роки роботи СІР багато клієнтів стали нашими близькими друзями.

Нам довіряють своє майбутнє!


Гаутам Коллурі – директор і засновник CIP Study Abroad, Immigration; Study in Canada CIP; ТОВ «Центр Міжнародних Програм»; Ліцензований імміграційний консультант IRCC; В минулому представник міжнародного відділу вищого навчального закладу в Канаді Mohawk College і Conestoga College.
Гаутам Коллурі являється визнаним лідером у сфері міжнародної освіти, рекрутингу і молодіжного обміну. Він побував у 30 країнах світу в робочих цілях.

Вперше в Україну Гаутам Коллурі приїхав у 1993 році у віці 19 років, не знаючи жодного слова ні українською, ні російською мовою. Закінчив Вінницький Державний Медичний Університет ім. М. Пирогова і здобув ступінь доктора медичних наук.

Пройшов нелегкий шлях в 90-ті роки в пост радянській Україні. Будучи студентом Гаутам Коллурі активно працював і допомагав українським студентам в організації освіти за кордоном і участі в міжнародних програмах обміну за кордоном.

В 2001 році Гаутам Коллурі створив Центр Міжнародних Програм (CIP Study Abroad), і його багатий досвід, прагнення, працьовитість допомогли в розвитку CIP Study Abroad в багатопрофільну компанію не лише в Україні, а й на міжнародному рівні.

Компанія розпочала свою діяльність з маленького офісу у м. Вінниця і на сьогодні має власний офіс у центрі Києва, в 5 регіонах України, а саме в містах Львів, Вінниця, Суми, Кропивницький, Луцьк і за межами нашої країни, в Канаді, Індії, Нігерії, Пакистані, Бразилії, Філіпінах, та в перспективі і інших країнах.
Гаутам Коллурі є організатором і однією з ключових особистостей в створені Української Асоціації Агенств з міжнародної освіти і обміну (AIEEA UKRAINE).
Має тривалий досвід роботи в рекрутингу міжнародних студентів зі Східної Європи, та Азії у міжнародному відділі вищих навчальних закладів Канади, а саме Mohawk College (м. Гамільтон, провінція Онтаріо) і Conestoga College (м. Кітченер, провінція Онтаріо).
Cьогодні Гаутам Коллурі є ліцензованим імміграційним консультантом (IRCC), успішним директором і засновником корпорації CIP Study Abroad.UA, Study in Canada CIP, чудовим чоловіком і батьком 3 прекрасних дітей, ментором і наставником для команди CIP, і для більше ніж 5000 студентів, мрії яких навчатися за кордоном стали реальністю.