Про нас

НАША МІСІЯ

Відкрити для тебе шлях до кар’єри твоєї мрії!

Важливо в якій країні ти здобудеш освіту, важливо де знайдеш свою першу роботу, адже від цього залежить твоє майбутнє, твої можливості, твоя перспектива. Ти готовий ділитися мріями? Ми готові їх почути і підібрати програму, яка стане першою сходинкою на шляху до твого успіху!

ПРО НАС

Ідея, яка втілила понад 5000 мрій

СІР було засновано в 2001 році в Україні доктором Гаутамом Коллурі. Сьогодні це успішна освітня компанія, яка пропонує освіту, мовні курси та канікулярні програми за кордоном, а саме в Канаді, США, Великобританії та Європі. Головний офіс компанії знаходиться у Києві, представництва відкрито у Львові, Сумах, Вінниці, Кропивницькому та Луцьку. Міжнародні представництва СІР є в Канаді, Індії, Нігерії, Пакистані, Бразилії та Філіппінах. Щороку СІР втілює мрії та відправляє за кордон на навчання та відпочинок понад 300 учнів та студентів з усієї України.

НАШ УСПІХ В ЦИФРАХ

500 задоволенних студентів
300 освітніх програм
100 міжнародних партнерів
5 представництв в Україні
5 представництв по світу
20 років досвіду і довіри

Ми відкриваємо потенціал майбутніх професіоналів

Всі наші дії спрямовані на те, щоб якнайкращим чином розкрити потенціал кожного нашого клієнта. Ми детально проаналізуємо твої наміри, ми пройдемо з тобою весь шлях від пошуку програми до отримання диплому, ми допоможемо у вирішенні не лише навчальних, але й побутових та візових питань. Ти можеш довіряти нам та бути певним у всебічній підтримці на всіх етапах свого шляху до омріяної освіти!

Досягай своїх вершин з СІР

Приходь до нас, обирай найкращий навчальний заклад і кваліфікацію, навчайся та розпочинай свою професійну кар’єру! Наша команда гарантує індивідуальний підхід, врахування всіх деталей та всебічну підтримку та всіх рівнях підготовки. Всі ці зусилля для того, щоб наші студенти отримали саме ті знання та роботу, які дозволять їм максимально проявити себе у будь-якій країні світу. Будь впевненим, що працюєш з найкращими! Чекаємо тебе!

За роки роботи СІР багато клієнтів стали нашими близькими друзями.

Нам довіряють своє майбутнє!

Міжнародне партнерство

Міжнародна спільнота

Професійні воркшопи

Освітні зустрічі і події

Оперативність прийняття рішень

Якість послуг

Мобільна команда

Багатоканальність

Довіра студентів

Індивідуальний підхід


Гаутам Коллурі – директор і засновник CIP Study Abroad, Immigration; Study in Canada CIP; ТОВ «Центр Міжнародних Програм»; Ліцензований імміграційний консультант IRCC; В минулому представник міжнародного відділу вищого навчального закладу в Канаді Mohawk College і Conestoga College.
Гаутам Коллурі являється визнаним лідером у сфері міжнародної освіти, рекрутингу і молодіжного обміну. Він побував у 30 країнах світу в робочих цілях.

Вперше в Україну Гаутам Коллурі приїхав у 1993 році у віці 19 років, не знаючи жодного слова ні українською, ні російською мовою. Закінчив Вінницький Державний Медичний Університет ім. М. Пирогова і здобув ступінь доктора медичних наук.

Пройшов нелегкий шлях в 90-ті роки в пост радянській Україні. Будучи студентом Гаутам Коллурі активно працював і допомагав українським студентам в організації освіти за кордоном і участі в міжнародних програмах обміну за кордоном.

В 2001 році Гаутам Коллурі створив Центр Міжнародних Програм (CIP Study Abroad), і його багатий досвід, прагнення, працьовитість допомогли в розвитку CIP Study Abroad в багатопрофільну компанію не лише в Україні, а й на міжнародному рівні.

Компанія розпочала свою діяльність з маленького офісу у м. Вінниця і на сьогодні має власний офіс у центрі Києва, в 5 регіонах України, а саме в містах Львів, Вінниця, Суми, Кропивницький, Луцьк і за межами нашої країни, в Канаді, Індії, Нігерії, Пакистані, Бразилії, Філіпінах, та в перспективі і інших країнах.
Гаутам Коллурі є організатором і однією з ключових особистостей в створені Української Асоціації Агенств з міжнародної освіти і обміну (AIEEA UKRAINE).
Має тривалий досвід роботи в рекрутингу міжнародних студентів зі Східної Європи, та Азії у міжнародному відділі вищих навчальних закладів Канади, а саме Mohawk College (м. Гамільтон, провінція Онтаріо) і Conestoga College (м. Кітченер, провінція Онтаріо).
Cьогодні Гаутам Коллурі є ліцензованим імміграційним консультантом (IRCC), успішним директором і засновником корпорації CIP Study Abroad.UA, Study in Canada CIP, чудовим чоловіком і батьком 3 прекрасних дітей, ментором і наставником для команди CIP, і для більше ніж 5000 студентів, мрії яких навчатися за кордоном стали реальністю.