Про нас

НАША МІСІЯ

Відкрити для тебе шлях до кар’єри твоєї мрії!

Важливо в якій країні ти здобудеш освіту, важливо де знайдеш свою першу роботу, адже від цього залежить твоє майбутнє, твої можливості, твоя перспектива. Ти готовий ділитися мріями? Ми готові їх почути і підібрати програму, яка стане першою сходинкою на шляху до твого успіху!

ПРО НАС

Ідея, яка втілила понад 5000 мрій

СІР було засновано в 2001 році в Україні доктором Гаутамом Коллурі. Сьогодні це успішна освітня компанія, яка пропонує освіту, мовні курси та канікулярні програми за кордоном, а саме в Канаді, США, Великобританії та Європі. Головний офіс компанії знаходиться у Києві, представництва відкрито у Львові, Сумах, Вінниці, Кропивницькому та Луцьку. Міжнародні представництва СІР є в Канаді, Індії, Нігерії, Пакистані, Бразилії та Філіппінах. Щороку СІР втілює мрії та відправляє за кордон на навчання та відпочинок понад 300 учнів та студентів з усієї України.

НАШ УСПІХ В ЦИФРАХ

500 задоволенних студентів
300 освітніх програм
100 міжнародних партнерів
5 представництв в Україні
5 представництв по світу
20 років досвіду і довіри

Ми відкриваємо потенціал майбутніх професіоналів

Всі наші дії спрямовані на те, щоб якнайкращим чином розкрити потенціал кожного нашого клієнта. Ми детально проаналізуємо твої наміри, ми пройдемо з тобою весь шлях від пошуку програми до отримання диплому, ми допоможемо у вирішенні не лише навчальних, але й побутових та візових питань. Ти можеш довіряти нам та бути певним у всебічній підтримці на всіх етапах свого шляху до омріяної освіти!

Досягай своїх вершин з СІР

Приходь до нас, обирай найкращий навчальний заклад і кваліфікацію, навчайся та розпочинай свою професійну кар’єру! Наша команда гарантує індивідуальний підхід, врахування всіх деталей та всебічну підтримку та всіх рівнях підготовки. Всі ці зусилля для того, щоб наші студенти отримали саме ті знання та роботу, які дозволять їм максимально проявити себе у будь-якій країні світу. Будь впевненим, що працюєш з найкращими! Чекаємо тебе!

За роки роботи СІР багато клієнтів стали нашими близькими друзями.

Нам довіряють своє майбутнє!

Міжнародне партнерство

Міжнародна спільнота

Професійні воркшопи

Освітні зустрічі і події

Оперативність прийняття рішень

Якість послуг

Мобільна команда

Багатоканальність

Довіра студентів

Індивідуальний підхід


Гаутам Коллурі – директор і засновник CIP Study Abroad, Immigration; Study in Canada CIP; ТОВ «Центр Міжнародних Програм»; Ліцензований імміграційний консультант IRCC; В минулому представник міжнародного відділу вищого навчального закладу в Канаді Mohawk College і Conestoga College.
Гаутам Коллурі являється визнаним лідером у сфері міжнародної освіти, рекрутингу і молодіжного обміну. Він побував у 30 країнах світу в робочих цілях.

Вперше в Україну Гаутам Коллурі приїхав у 1993 році у віці 19 років, не знаючи жодного слова ні українською, ні російською мовою. Закінчив Вінницький Державний Медичний Університет ім. М. Пирогова і здобув ступінь доктора медичних наук.

Пройшов нелегкий шлях в 90-ті роки в пост радянській Україні. Будучи студентом Гаутам Коллурі активно працював і допомагав українським студентам в організації освіти за кордоном і участі в міжнародних програмах обміну за кордоном.

В 2001 році Гаутам Коллурі створив Центр Міжнародних Програм (CIP Study Abroad), і його багатий досвід, прагнення, працьовитість допомогли в розвитку CIP Study Abroad в багатопрофільну компанію не лише в Україні, а й на міжнародному рівні.

Компанія розпочала свою діяльність з маленького офісу у м. Вінниця і на сьогодні має власний офіс у центрі Києва, в 5 регіонах України, а саме в містах Львів, Вінниця, Суми, Кропивницький, Луцьк і за межами нашої країни, в Канаді, Індії, Нігерії, Пакистані, Бразилії, Філіпінах, та в перспективі і інших країнах.
Гаутам Коллурі є організатором і однією з ключових особистостей в створені Української Асоціації Агенств з міжнародної освіти і обміну (AIEEA UKRAINE).
Має тривалий досвід роботи в рекрутингу міжнародних студентів зі Східної Європи, та Азії у міжнародному відділі вищих навчальних закладів Канади, а саме Mohawk College (м. Гамільтон, провінція Онтаріо) і Conestoga College (м. Кітченер, провінція Онтаріо).
Cьогодні Гаутам Коллурі є ліцензованим імміграційним консультантом (IRCC), успішним директором і засновником корпорації CIP Study Abroad.UA, Study in Canada CIP, чудовим чоловіком і батьком 3 прекрасних дітей, ментором і наставником для команди CIP, і для більше ніж 5000 студентів, мрії яких навчатися за кордоном стали реальністю.

Команда CIP Study Abroad.UA

Усі члени нашої команди – це досвідчені професіонали, які навчалися та жили за кордоном. За 20 років ми отримали міцні та глибокі знання з організації  освіти за кордоном, що призвело до високого рівня професіоналізму завдяки індивідуальному підходу та всебічній підтримці кожного з наших студентів, обслуговуванню за найвищими стандартами якості та відмінному рівню схвалення віз.

Інна  Чепурнова

Позиція: керівник головного офісу компанії CIP Study Abroad у Києві

Маю більше семи років досвіду в сфері міжнародних студентських програм, стажування і освіти за кордоном. Постійний учасник міжнародних освітніх конференцій ICEF, ALPHE, CBIE. Освіта не має кордонів і відкриває нам великий світ передових знань, нових перспектив, цілей, вражень і шлях до успіху.

Моя ціль допомогти студенту пройти цей шлях легко і правильно. Адже, правильно обраний ВНЗ і освітня програма – це професійне майбутнє студента, його кар’єра, успіх, досягнення. Моя професійна діяльність приносить велике задоволення, адже настільки багатогранна, це і спілкування з молоддю, і робота з іноземними партнерами, нові знайомства,  нові відкриття, можливості для саморозвитку, що допомагають залишатися на одній хвилі із сучасним світом.

Анна Бичкова

Позиція: провідний менеджер з міжнародної освіти  головного офісу компанії CIP Study Abroad у Києві

Пробуючи себе в різних професійних сферах, своє справжнє покликання за серцем я знайшла в міжнародній освітній діяльності. Більше 5 років я допомагаю українським студентам віднайти своє справжнє професійне покликання в житті. Моя мета – не тільки надати студентам можливість отримати блискучу академічну базу в освіті, але і досвід навчання в кращих закордонних університетах з подальшими перспективами, формувати відкритий погляд на світ, розвивати свій професійний потенціал без обмежень та бути впевненим у своєму майбутньому. Заповітною моєю мрією є те, що українські студенти, отримавши найкращі практики та досвід за кордоном, стануть рушійною силою позитивних змін і покращення майбутнього України та світу.

Юлія Агафонова

Позиція: менеджер з міжнародної освіти  CIP Study Abroad

Мені пощастило взяти участь у програмі Summer Work & Travel USA під час навчання у ВИШІ. Повернувшись я вже остаточно визначилась в якій саме сфері бажаю розвиватись. І у 2014 році розпочалась моя кар’єра в CIP Study Abroad.

За плечима чималий досвід роботи у міжнародній освіті, проходження курсу з англійської мови в Cavendish School of English в Великобританії, участь у програмі культурного обміну. Я знаю страхи студентів, переживання батьків, адже сама пройшла цей шлях. Наразі залюбки допомагаю їм перебороти сумніви та усвідомити переваги програм обміну та здобуття освіти за кордоном. Завжди стежу за новинами, беру участь у різноманітних тренінгах для агентів, семінарах, вебінарах, ярмарках тощо. Прагну показати українським студентам, яке світле майбутнє у них може бути завдяки міжнародному диплому, практичній освіті та досвіду.

Оксана Луб

Позиція: керівник Львівського представництва CIP Study Abroad

Сфера освіти за кордоном приваблює мене можливістю допомагати абітурієнтам відкривати для себе світ та ставати крутими спеціалістами, навчаючись в топових освітніх закладах. Спілкування з молоддю дає можливість самій бути в курсі сучасних трендів та краще розуміти тенденції сьогодення та перспективи майбутнього.

Поза роботою обожнюю весело проводити час з сім’єю, подорожувати, відвідувати цікаві місця та читати.

Крістіна Мірошник

Позиція: керівник Сумського представництва CIP Study Abroad

Маю більше 10 років досвіду роботи в освіті за кордоном, програмах студентського обміну та понад 2500 клієнтів з країн СНД. За цей час стала справжнім висококваліфікованим фахівцем з візових питань. Мною успішно опрацьовано тисячі візових справ до США, Канади, Великобританії та країн Шенгенської угоди. Завжди стежу за останніми новинами щодо віз, прийому на навчання, подорожей та супутніх послуг. Я сертифікований агент канадських коледжів в Україні. Кваліфікована у професійній орієнтації студентів. Чітко знаю, як здійснити академічні мрії наших клієнтів.

Яна Ковтун

Позиція: менеджер з міжнародної освіти CIP Study Abroad

За останні 5 років здобула досвід у сфері міжнародного співробітництва в галузі освіти. Працювала координатором проектів у Сумському національному аграрному університеті у відділі міжнародного співробітництва. Сфера моїх професійних інтересів була насамперед пов’язана з організацією та підтримкою студентів під час участі в аграрних практиках за кордоном та координацією магістерської програми з можливістю отримання подвійного диплому України та Німеччини. За цей час мала чудову можливість спілкування з іноземцями, займалася візовими питаннями, допомагала студентам у виборі їхнього омріяного стажування. Я вважаю, що міжнародна освіта – вибір прогресивних студентів. Не секрет, що успішною людину робить не диплом, а ті знання, які їй дає якісна освіта. Тому моя мета – допомогти українському студенту зрозуміти, що саме якісна міжнародна освіта є найкращою інвестицією в себе та своє майбутнє.