facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Чехія

Чехія – мальовнича європейська країна, в яку не можливо не закохатися, вона приваблює своєю цікавою історією та архітектурою.

Чеська Республіка це унітарна парламентська республіка з населенням в 11 мільйонів жителів. Столицею Чехії є місто Прага, іншими великими містами є Брно, Оломоуць, Острава та Плзень.

Для іноземців Чехія пропонує класичну європейську безкоштовну освіту з дипломами, що визнаються у всіх країнах Європи. Щоб вступити на таку форму навчання потрібно всього лиш вивчити чеську мову. Її можна вивчити в наших-партнерів –мовних школах, закінчивши які ти гарантовано зможеш вступити та отримати бажану освіту!

Вища освіта в Чехії має три рівні: бакалаврат (4 роки), магістратуру (2 роки) та докторантуру – 3 роки навчання.

Студенти можуть самостійно формувати свій розклад, головне скласти всі обов’язкові предмети обраного курсу. В Чехії можна навчатися на двох спеціальностях одночасно.

Більшість чеських вузів перейшли на Болонську систему та приєдналися до програми Erasmus, яка дозволить тобі провчитись рік закордоном, в університеті-партнері закладі.

Навчання в університетах чеською мовою є безкоштовним, за навчання англійською необхідно оплачувати приблизно 1000-3000 EUR. Саме тому підготовку до вступу в університет Чехії на безкоштовне навчання необхідно почати з вивчення чеської мови до рівня В2.

Студентам під час навчання дозволяється працювати не більше 25 годин в тиждень.

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Вища освіта
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Німеччина
Німеччина
Німеччина