facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Документи, які потрібно взяти з собою в Канаду

 1. Закордонний паспорт, оригінал та копія (з вклеїною візою)

2. Авіаквитки

3. Роздрукований лист про Work Permit, якщо Ви його отримали на пошту від IRCC.

4. Нотаріально завірена заява про виїзд дитини за кордон від одного/ обох батьків(для неповнолітніх дітей, які летять в Канаду в супроводі одного з батьків або без супроводу батьків).  * З перекладом!

5. Нотаріально завірений документ про опікунство (Custodianship) англійською мовою (для неповнолітніх дітей, які летять в Канаду без супроводу батьків).

6. Свідоцтво про народження (для дітей обов’язково, для дорослих бажано). * З перекладом!

7. Свідоцтво про одруження/ розлучення * З перекладом!

8. Ідентифікаційний код. * З перекладом!

9. Український паспорт, оригінал та копія усіх сторінок з відмітками.Якщо він у формі ID картки, його можна використовувати в якості додаткового документу ідентифікації особи. ID картка двомовна, тому її можна носити з собою, замість закордонного паспорта в Канаді. Може знадобитися, наприклад, в магазині для придбання алкоголю, тютюну.

10. Міжнародний сертифікат про вакцинацію від Covid

11. Job offer (пропозиція про роботу), якщо вже маєте від канадського роботодавця.

12. Будь-які медичні звіти або результати аналізів, які ви маєте для будь-яких попередніх або існуючих захворювань. *З перекладами! Знадобляться під час проходження медичного обстеження (Medical Exam)

13. Довідка про щеплення (для дітей). *З перекладом!

14. Рецепти на ліки, окуляри/ лінзи. *З перекладами! Їх можна буде замінити у канадського лікаря.

15. Водійські права. 90 днів в Канаді Ви маєте право водити машину з українським посвідченням водія.

16. Довідка про стаж водіння (видає Сервісний центр МВС), яка допоможе Вам знизити вартість автострахування. Ця довідка діє 6 місяців з моменту оформлення. *З перекладом!

17. Довідка про відсутність ДТП (видає страхова компанія, в якій Ви були застраховані в Україні, за Вашою заявою до них). Просіть одразу цю довідку англійською мовою. Цей документ також допоможе знизити вартість автострахування в Канаді.

18. Документи про освіту * з перекладами!:

 • Дипломи спеціаліста/ бакалавра/ магістра з додатками
 • Атестати з додатками за 9 та 11 клас (для дітей та дорослих) + табелі за 9 -11 класи (для дітей)
 • Табелі за 2 останніх роки та перше півріччя поточного навчального року або виписка поточних тематичних оцінок (для школярів, які переїздять до Канади посеред навчального року)
 • Довідка зі школи, що підтверджує статус учня (для дітей, які ще не мають атестата). Довідка повинна бути оформлена на офіційному бланку освітньої установи, із зазначеним прізвищем, ім’ям учня , роком навчання та передбаченою датою закінчення навчання, наприклад:

Довідка
Видана Василенку Василю Васильовичу, 2005 р.н, учню 11-А класу про те, що він дійсно навчається в Ліцеї №250 Львівської міської ради на денній формі навчання. Орієнтовна дата закінчення навчання в закладі червень 2023 року.

Довідка видана за місцем вимоги.

Підпис директора, печатка

19. Сертифікати і дипломи про закінчення курсів англійської мови або профільних предметів, дипломи з олімпіад, грамоти, за наявності (для дітей). * З перекладами!

20. Міжнародні сертифікати про знання англійської (IELTS, TOEFL) або французької (DELF) мов (якщо маєте такі). Це сприятиме отриманню більшої зарплати в роботі та потрібно для вступу на навчання до коледжів/ університетів, подачі на PR.

21. Трудова книжка. * З перекладом! Знадобиться для підтвердження трудового стажу при подачі на PR в майбутньому.

22. Довідки з  місць роботи в Україні за останні 10 років на фірмових бланках роботодавця із зазначенням номеру наказу, датами роботи, посади та основних посадових обов’язків, про доходи + рекомендації. Можуть знадобитися для працевлаштування та для подачі на PR в майбутньому. *З перекладами!

23. Документи по діючому ФОПу * з перекладами!:

 • витяга з Єдиного державного реєстру
 • витяга з Реєстру платників єдиного податку
 • патенти, за наявності

24. Документи по закритому ФОПу * з перекладами!:

 • виписка з ЄДР про припинення діяльності ФОП
 • довідка з Державної податкової служби про відсутність заборгованостей після податкової перевірки
 • довідка з Податкової про отриманий дохід за останній звітній період до закриття
 • довідка з Податкової про сплату єдиного податку за останній звітній період до закриття ФОП

25. Довідка про несудимість з останнього місця проживання більше 6 місяців *з нотаріально завірений перекладом! Ця довідка з України дійсна 6 місяців та може знадобитися під час влаштування на роботу в Канаді. По інших країнах потрібно дізнаватися на місці.

26. Цифрове та роздруковане (6 штук) фото 4.5*3.5 см,80% обличчя. Знадобиться для подачі заявки на вклеювання або продовження візи в Канаді:

 • розмір фото – 35х45 мм (1.37х1.77 дюйми)
 • 80% обличчя
 • зображення має бути чітким виключно на білому фоні
 • фото мають бути однаковими, зробленими протягом останніх 6 місяців

27. Копії документів про власність на рухоме/ нерухоме майно в Україні (документи на квартири, машини, дачі, акції і т.д.), за наявності. * З перекладами!


Радимо також відсканувати всі документи та  зберегти на флешку, в електронній пошті або хмарі (Google Drive, iCloud, ін..)!