facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

ICEAP

ICEAP (International center for English Academic Preparation) — це міжнародний центр вивчення академічної англійської мови заснований в 2009 році. Кампуси закладу розташовані в Канаді в м. Торонто (провінція Онтаріо) та на базі Cape Breton University в провінції Нова Шотландія. Також центр має своє міжнародне представництво в Сіднеї, Австралія.

Центр пропонує різноманітні програми з вивчення академічної англійської мови для міжнародних студентів, які мріють навчатися в освітніх закладах Канади. Сьогодні тут навчаються студенти з 85 країн світу.Програми, які пропонує ICEAP:

  • Beginner Level (Foundations of English, Transitioning to EAP, Fundamentals of EAP)
  • Intermediate Level (Intermediate EAP, Uppermost EAP, CBU Readiness)
  • Bridge Course
  • MBA (CBU Entrance Exam Preparation, Business Background Courses)
  • Pre-Master of Science in Computer Science
  • Pre-Master of Education
  • King’s Bridging Program
  • Summer Camp

Навчатись тут можуть студенти з різним рівнем англійської мови. Кожна програма складається з 8 рівнів, кожен рівень триває 2 місяці з інтенсивністю в 30 годин англійської мови в тиждень. Після завершення 6 рівня, студент може бути зарахованим на спеціалізовані підготовчі курси на вступ на бакалаврську чи магістерську програми.

Також студенти мають змогу навчатись на Bridge Courses, які дозволяють максимально підготуватись до навчання в університетах і коледжах і без тестів та екзаменів вступити до партнерських ВУЗів центру. Серед партнерів закладу є Algonquin College, St. Lawrence College, Brock University, University of Prince Edward Island, Durham College, Centennial College та багато інших.

Підготовчі програми спрямовані на покращення розмовної мови, аудіювання, академічної англійської кожного свого студента. Також вони розвивають критичне та аналітичне мислення, ораторську майстерність, навчають правильно створювати та презентувати проекти, проводити групові роботи, тощо.

Кожен кампус закладу обладнано ультрасучасним обладнанням, студенти можуть користуватися бібліотеками, відпочивати в кафетеріях, відвідувати тренажерні зали, спортивні майданчики, та брати участь в інших активностях.

Студенти можуть проживати в приймаючі сім’ї, студентській резиденції або самостійно орендувати апартаменти.