facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Німеччина

Німеччина є найвисокорозвиненішою  країною Європи, яка приваблює своєю виваженістю, дисциплінованістю та якістю послуг в усіх сферах життя. ЇЇ живописна природа, ідеальні дороги, неймовірна міська архітектура та стародавні замки вразять кожного іноземця.

Столицею федеративної республіки Німеччина є Берлін. Найбільшими містами є Мюнхен, Штудгарт, Дюссельдорф, Гамбург, Франкфурт-на-Майні, Кельн.

Німеччина пропонує безкоштовну освіту для всіх, хто знає німецьку мову, або ж вивчить її на курсах в мовних школах.

В Німеччині є понад 300 вищих навчальних закладів і щоб вступити до будь-якого з них, потрібно закінчити 1 курс університету в Україні, або пройти спеціальний підготовчий однорічний курс в Studienkolleg.

Для зарахування на навчання до Studienkolleg, потрібно підтвердити володіння німецькою мовою на рівні B1-В2 сертифікатом TestDaf або Goethe-Zertifikat. Також потрібно скласти вступні іспити з німецької мови та математики. Після закінчення навчання студент складає Feststellungsprüfung (FSP) і може вступати у вищий навчальний заклад.

ВНЗ Німеччини пропонують такі типи програм:

  • бакалаврат (3-3,5 роки);
  • магістратура (1-2 роки);
  • докторантура (3 роки).

Навчання в державних німецьких ВНЗ є безкоштовним, студенту доведеться оплачувати лише невеликі семестрові внески (приблизно 300 євро). Навчання ж в приватних ВНЗ Німеччини вартуватиме орієнтовно 10000-15000 євро за рік навчання.

Випускників німецьких вузів радо зустрічають в усіх європейських країнах, і працевлаштовуються вони, зокрема, в машинобудівній, автомобільній, медичній, та нанотехнологічних сферах, в яких Німеччина є лідером.

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Вища освіта
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Німеччина
Німеччина
Німеччина