facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Освіта в Швейцарії

Швейцарія пропонує міжнародним студентам отримати одну з кращих вищих освіт в Європі в своїх університетах та професійних коледжах. Окрім державних тут популярні приватні університети туризму і бізнес-школи. Найпопулярнішими напрямками в Швейцарії є готельна справа, бізнес, менеджмент, та фінанси.

Студенти можуть навчатися на програмах бакалаврату тривалістю 3,5 року, магістратури 1-2 роки і аспірантури. Навчання в державних вузах можливе німецькою, французькою, чи італійською мовами, в приватних вузах викладання здійснюється здебільшого англійською.

Навчання в коледжах можна розпочати після закінчення школи без вступних іспитів. Навчаючись в коледжі, освіту можна перервати в будь-який момент, отримати сертифікат і вступити в університет.

Щоб вступити до державного університету, потрібно мати 18 років та здати екзамен, в якому будуть завдання з 5ти предметів.

У приватні університети можна вступати одразу після закінчення української школи, без вступних іспитів. Важливо мати знання англійської мови на рівні IELTS 5.0,  які за необхідності можна покращити на програмі English Foundation. Додатково ваш вуз може попроси надати портфоліо або пройти співбесіду.

У державних університетах навчання для іноземних студентів складатиме орієнтовно 1-2,5 тисячі євро на рік.

Вартість одного року навчання в приватному вузі складає орієнтовно 20 тисяч євро і більше. Додаткові витрати студентів на проживання, харчування та транспорт становлять 1,5-2,5 тисячі євро на місяць, деякі програми вартість цих витрат включають у вартість навчання.

Під час навчання іноземні студенти можуть підробляти до 15 годин на тиждень, а на канікулах – повний робочий день. Після закінчення вузу можна продовжити візу на півроку з метою пошуку роботи в цій прекрасній країні.