facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Освіта в Словаччині

Словаччина – мальовнича європейська країна, яка пропонує цікаві програми навчання для українців. Навчатись тут можна безкоштовно, за умови знання словацької мови.

Словаччина пропонує такі напрямки навчання:

  • Бакалаврат – 3 роки
  • Магістратура – 2 роки
  • Докторантура –  3-4 роки

Пройшовши річний мовний курс підготовки, студент зможе вступити на навчання до бажаного університету і навчатися безкоштовно. Саме такий підготовчий курс з словацької мови пропонує наш партнер OCA Slovakia.

Спільно з Університетом міжнародних відносин та зв’язків із громадськістю мовна школа пропонує навчання на курсах у Братиславі з метою подальшого вступу до престижних вузів Словаччини. Курс включає мовну підготовку, допомогу при вступі та оформленні студентської візи. Студентам, які проходять навчання на підготовчих курсах, надається дозвіл на проживання в країні з правом на працевлаштування.

Перевагами навчання в Словаччині є те, що навчання є безкоштовним та вступ відбувається без вступних іспитів. Ця країна є сусідкою України, мова є інтуїтивно зрозумілою і її легко вивчити. Перевагами є також можливість отримати європейський диплом, можна взяти участь в  програмі обміну Erasmus, отримувати стипендїї, а також країна пропонує студентам можливість працювати 20 годин в тиждень. Крім цього, вартість проживання та харчування в цій країні є найнижчою в Європі!

Для вступу потрібно лише знання мови та атестат з додатком  про середню освіту або диплом бакалавра та додаток  з апостилем.