facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Працевлаштування на кампусі під час навчання в Канаді

Мабуть найпопулярнішим запитанням студентів, які планують навчання за кордоном є запитання про додатковий заробіток під час свого навчання.


Канада дозволяє іноземним студентам офіційно працювати під час навчання — 20 годин, та під час канікул — 40 годин. Одним з варіантів працевлаштування для студента є робота на кампусі (on-campus), тож розглянемо детальніше всі умови для цього.


Для будь-якої форми працевлаштування важливо отримати Student Work Permit. Почати працювати в Канаді можна лише тоді, коли почнеться навчальний період на вашій навчальній програмі. Студенти, навчальна програма яких триває менше 6 місяців не мають права працювати під час свого навчання.


Після закінчення середньої школи студенти канадського навчального закладу денної форми навчання можуть працювати без дозволу на роботу в кампусі університету чи коледжу. Цей дозвіл дійсний протягом їхнього навчального періоду в цьому закладі на денній формі навчання.


Студентам дозволено працювати лише у студентському містечку навчального закладу, в якому вони зареєстровані на денній формі навчання. Якщо в установі є більше одного містечка, студент може працювати в різних місцях цих містечок, за умови, що вони перебувають в одному муніципалітеті. Якщо навчальний заклад має кампуси в різних містах, студент має право працювати в університетському містечку, де він зареєстрований як денний студент.


Студент може працювати як на території студентського містечка, так і працювати асистентом наукових досліджень або викладачів, що дозволить працювати і за межали кампусу. Студент може працювати у бібліотеці, лікарні чи науково-дослідному центрі, приєднаному до закладу, який може знаходитися за межами фізичних меж кампусу закладу. Це дозволено за умови, що робота строго пов’язана із стипендією чи грантом студента на дослідження.


Роботодавцем може бути:
• навчальний заклад;
• факультет;
• студентська організація;
• самі студенти (самозайнятість відбувається в університетському містечку);
• приватний бізнес;
• приватний підрядник, який надає послуги закладу в університетському містечку.


Для роботи в Канаді студентам потрібен номер соціального страхування (SIN). Щоб подати заявку на отримання SIN для працевлаштування в університеті, студенти повинні мати дійсний дозвіл на навчання. Студенти можуть подати заявку на отримання SIN до початку або протягом перших трьох днів роботи.
Важливо дотримуватись визначених норм в 20 годин роботи в тиждень під час навчання, та 40 годин на тиждень під час канікул, оскільки недотримання цих норм може привести до втрати статусу студента та анулювання візи.