facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Термін подачі документів на вступ в канадські навчальні заклади

Підготовка та подача документів до вступу в навчальний заклад будь-якої країни це відповідальний та кропіткий процес. Давай розглянемо детальніше, як цей процес відбувається у ВУЗах Канади.

Навчальний рік в Канаді розпочинається тричі на рік: в вересні, січні та травні. Проте, на який період ти б не планував початок свого навчання, варто відрахувати приблизно 6 місяців до початку навчання і саме в цей період починати збір необхідних документів на реєстрацію на програму та візу.

До запланованої дати навчання ще цілий рік, а ти вже обрав свій навчальний заклад і програму — не варто відтерміновувати реєстрацію, оскільки місць на програму щодня меншає, і гарантувати, що за півроку до початку навчання будуть вільні місця – неможливо.

На веб-сторінці своєї програми в розділі Admission можна знайти всю необхідну інформацію щодо термінів подачі та необхідних документів.

Основними документами є:
• атестат чи диплом з додатками, перекладений на англійську мову
• сертифікат на знання англійської мови IELTS/TOEFL
• портфоліо на творчу спеціальність
• мотиваційний лист
• рекомендаційні листи
• резюме, якщо є досвід роботи

Попри невеликий перелік, підготовка цих документів може зайняти велику кількість часу, тому варто чітко розпланувати час на підготовку, аби все якісно підготувати і, в разі необхідності, мати час на виправлення.

Якщо твій IELTS ще не зданий, а диплом чи атестат ти отримаєш лише за кілька місяців – не проблема, адже навчальні заклади Канади пропонують «умовне зарахування» для таких студентів, варто лише надати підтвердження своєї реєстрації на екзамен IELTS та довідку з навчального закладу, про те, що ти дійсно там навчаєшся та закінчуєш його в зазначений період. Як тільки в тебе з’являтимуться потрібні документи ти зможеш їх додати до своєї заявки.
Зазвичай розгляд заявок канадськими вузами триває 3-7 тижнів на конкурсній основі, далі ти отримаєш Letter of Acceptance, який означає, що тебе запрошують на навчання. Після його отримання розпочинається новий етап – збір документів для подачі на канадську студентську візу Study Permit, виготовлення якої триває приблизно 2-3 місяці.

Якщо ти плануєш навчання в Канаді – не зволікай, звертайся в СІР, адже реєстрація на вересень 2021 року незабаром завершиться! Ми супроводжуватимемо тебе на кожному етапі і допоможемо тобі досягнути своєї мети та отримати освіту в одній з кращих країн світу!