facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

WSH- Університет бізнесу у Вроцлаві

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu – WSH – Університет бізнесу у Вроцлаві – це приватний університет з профілем бізнесу. Заклад працює з 1997 року, а з 2014 року є частиною групи університетів «Вісла», що динамічно розвиваються. Університет пропонує  бакалаврські, магістерські програми (включаючи МВА), які створені спільно з іноземними університетами та діловими партнерами.

Студентам пропонуються практикуми та стажування, які становлять близько 70% програми. Стажування проводяться у багатьох престижних компаніях, а семінари в університеті проводяться під керівництвом досвідчених фахівців, які є експертами з цих галузей. Цей метод навчання дає навички, необхідні в бізнесі, такі як: командна робота, підприємництво, вирішення конфліктів, лідерство, переговори, прийняття рішень, антикризове управління, іноземні мови.

План навчання був створений у співпраці з викладачами, діловими практиками та роботодавцями. В рамках розробленої системи пропонуються інноваційні та захоплюючі заняття: тематичні дослідження, тренінги з менеджменту, навчальні поїздки до компаній, а також поїздки в інші міста та закордон.