facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Польща

Польща вражає не лише своєю природою, красою міст та історією Речі Посполитої, а й своїм сучасним стрімким економічним ростом та слідуванням європейським традиціям у всіх сферах життя.

 Столицею і найбільшим містом цієї країни є Варшава. Серед інших великих міст можна виділити Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань та Щецин.

Вища освіта в Польщі є чудовою альтернативою для отримання якісної європейської освіти без великих відстаней та вкладень! У Польщі існує 457 навчальних закладів, 131 державний ВНЗ і 326 недержавних. Всього в Польщі навчаються приблизно 2 мільйони студентів.

Спорідненість української та польської культур та мови, географічне розташування, гостинність та лояльність цієї країни зроблять твоє навчання найбільш комфортним. На вихідних  чи канікулах ти зможеш відвідувати батьків та друзів, або вони зможуть приїхати в гості до тебе.

Польська вища освіта передбачає навчання на бакалавра в сфері гуманітарних наук тривалістю 3 роки, а на бакалавра технічних наук – 3,5 роки.

Диплом магістра можна отримати за 1,5 – 2 роки, а для медичних спеціальностей, психології та права за 5 років.

Післядипломна освіта триває 1 – 1,5 роки. Окрім дипломних програм багато закладів пропонують мовні та підготовчі програми для вступу в університети.

Щоб вступити в польський навчальний заклад потрібно мати високі бали ЗНО, знання польської на рівні В1-В2, та здати іспит з математики і фізики/хімії для технічних спеціальностей, та історії/географії для гуманітарних спеціальностей.

Для вступників на англомовні факультети – міжнародний сертифікат IELTS/TOEFL, що підтверджує відповідний рівень знання англійської мови.

Ти можеш подавати документи на конкурс на безкоштовне навчання, якщо в тебе високі бали ЗНО, маєш «Карту Поляка», «Карту Побиту», або сертифікат на володіння польською мовою на рівні В1-В2. В інших випадках за навчання доведеться платити.

Рік навчання в державному чи приватному університеті тобі коштуватиме від 2000 до 4500 EUR залежно від обраної спеціальності.

Багато навчальних закладів Польщі дає можливість проходити навчальну практику, а завдяки програмі Erasmus, студенти можуть поїхати по обміну в інший закордонний університет. Студенти можуть звертатися в Бюро Кар’єри, яке запропонує їм місця проходження практики, стажування та підробітку.

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Вища освіта
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Німеччина
Німеччина
Німеччина