facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Канада

Канада – прогресивна, економічно успішна, безпечна, відкрита, гостинна, мультикультурна та мультинаціональна країна. Неймовірна природа цієї країни, дивовижні національні парки, озера, Ніагарський водоспад обов’язково тебе вразять своєю красою та величчю і ти однозначно захочеш сюди повернутися!

Назва країни походить від індіанського слова kanata, що означає “селище”. Офіційними мовами в країні є англійська та французька. Канада – конституційна монархія, в якій діє парламентська система демократії з федеральною системою парламентського уряду. 

Столицею Канади є місто Оттава. З площею в майже 10 млн км2, населення Канади становить всього 37, 5 млн. осіб. Канада складається з десяти провінцій і трьох територій. Найбільшими містами Канади є Торонто, Монреаль, Ванкувер, Калгарі, Едмонтон та Оттава. А такі міста Канади, як Ванкувер, Торонто та Калгарі щороку потрапляють в топ міст з найбільш комфортними умовами життя, що свідчить про безпеку і високу якість турботи цієї країни за комфорт своїх громадян.

Ця друга в світі за розмірами країна є максимально відкритою для іноземних студентів. Щороку тисячі студентів їдуть здобувати освіту саме сюди, адже хочуть бути кращими спеціалістами в своїй сфері!

Отримавши освіту в Канаді ти матимеш право офіційно працювати протягом такого ж часу, як тривала твоя програма і швидко подати документи на імміграцію. Програми з CO-OP дозволять тобі набувати необхідних практичних навиків та заробляти гроші прямо під час навчання.

Здійсни свою мрію разом з CIP!

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Вища освіта
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Німеччина
Німеччина
Німеччина