facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Канада

Канада – прогресивна, економічно успішна, безпечна, відкрита, гостинна, мультикультурна та мультинаціональна країна. Неймовірна природа цієї країни, дивовижні національні парки, озера, Ніагарський водоспад обов’язково тебе вразять своєю красою та величчю і ти однозначно захочеш сюди повернутися!

Назва країни походить від індіанського слова kanata, що означає “селище”. Офіційними мовами в країні є англійська та французька. Канада – конституційна монархія, в якій діє парламентська система демократії з федеральною системою парламентського уряду. 

Столицею Канади є місто Оттава. З площею в майже 10 млн км2, населення Канади становить всього 37, 5 млн. осіб. Канада складається з десяти провінцій і трьох територій. Найбільшими містами Канади є Торонто, Монреаль, Ванкувер, Калгарі, Едмонтон та Оттава. А такі міста Канади, як Ванкувер, Торонто та Калгарі щороку потрапляють в топ міст з найбільш комфортними умовами життя, що свідчить про безпеку і високу якість турботи цієї країни за комфорт своїх громадян.

ЧОМУ УКРАЇНЦІ ОБИРАЮТЬ КАНАДУ ДЛЯ НАВЧАННЯ І ПРОЖИВАННЯ:

Екологічно чиста країна, та звичний клімат

Безпечна країна з самим низьким рівнем злочинності

Самий низький рівень безробіття

Високий соціальний захист

Високий рівень життя

Висока якість освіти

Можливість працювати під час навчання

Дозвіл на працевлаштування в Канаді до 3 років після навчання

Політична і економічна стабільність

Швидкий процес імміграції

Велика українська діаспора

Країна щасливих людей

Ця друга в світі за розмірами країна є максимально відкритою для іноземних студентів. Щороку тисячі студентів їдуть здобувати освіту саме сюди, адже хочуть бути кращими спеціалістами в своїй сфері!

Отримавши освіту в Канаді ти матимеш право офіційно працювати протягом такого ж часу, як тривала твоя програма і швидко подати документи на імміграцію. Програми з CO-OP дозволять тобі набувати необхідних практичних навиків та заробляти гроші прямо під час навчання.

МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ВАС

Здійсни свою мрію разом з CIP!

Навчальні заклади Канади

Новини
Новини
Канада
Канада
Мовні курси
Мовні курси
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада

Відгуки наших студентів

Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки
Відгуки